Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétáznék, de hogy álljam...

Diétáznék, de hogy álljam meg, hogy ne egyek hétvégén, abból a sok finomságból, amit anya főz ebédre? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Édesanyám minden hétvégén főz vmi isteni finomat. De sose tudom megállni hogy ne egyem magam teli.


A diétám az annyiból áll, hogy délelőtt sok gyümölcsöt eszek, kevesebb kenyér, délután pedig alig eszem valamit.

És 2 naponta tornázok, combra, fenékre, vádlira és hasra.


2009. jan. 29. 17:57
 1/5 yuda ***** válasza:
90%

Jól látod,maga a tornászás haszontalan megfelelő diéta nélkül.Amennyiben nem vagy nagyon túlsúlyos,azt tanácsolnám,hogy továbbra se nélkülözd édesanyád főztjét,mert nincs is annál jobb,de következetesen tartsd be,hogy kevesebbet szedsz a tányérodba ,mint eddig és nem szedsz újra.

A gyomrod pár ilyen alakalom után visszahúzódik: a kisebb mennyiségre és elég lesz neki,csak pár alkalmat kell megszenvedned.Lényeg,hogy következetesen!

2009. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Pimpike- ***** válasza:
100%

Szia!

Én is fogyókúrázom. Hétvégén nekem is főznöm kell a férjem miatt és még sütit is kérnek, nehéz megállni az biztos. Levesből eszem rendesen a másodikból csak egy kistányérnyit és nem szedek többet. A férjem néha kiröhög amikor előszedem a desszertes tányért, de abba legalább nem tudok sokat szedni.

2009. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Amikor kezdesz éhes lenni, tornázz picit. én is így szoktam csinálni, direkt elterelem a figyelmemet! (21 éves pasi)
2009. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd előtt igyál annyi vizet, egyéb nullkalóriás folyadékot, amennyi csak beléd fér! :) Előbb telítődsz. Másik trükk- nekem is bevált- hogy lassan eszem. A gyomrod az első falat utántól számított kb 20-30 perc múlva megtelik. Akkor is, ha egy falatot eszel csak.

Így is becsaphatod magad és összehúzódik a pocid tőle, mag, ha a jóllakottság után is eszel, akkor tágul.

Tornázás izomerősítésre kiváló, de ha fogyni szeretnél, ahhoz aerob sportot kellene választanod.

Sok sikert! :)

2009. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a tanácsaitokat!
2009. júl. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!