Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni úgy,...

Hogyan tudnék lefogyni úgy, hogy látszódjon is hogy fogytam? (Bővebb tájékoztatót olvashattok rólam lennt. )

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Először is akkor...

110 kg vagyok. Szeretnék legalább 20 kg-ot lefogyni, persze NEM egyszerre. Megfogadtam, hogy minimum 20 kg-ot lefogyok. Mindegy hogy lassan vagy gyorsan, nekem az is jó, hogyha havonta 1-2 kg-ot, csak sikerüljön. A családom elég nehéz anyagi helyzetben van, nem tudunk külön zsírszegényebb illetve diétásabb élelmiszereket vásárolni... :/ Ezért anyukám ilyeneket vesz hogy fehér kenyér, szalámi, (amire rájöttem hogy ez a szalámi nagyon zsíros) vaj meg az ilyen ételek...


Akkor rólam:

- Ugye írtam, hogy hány kg vagyok...

- Sportolok, hetente 2x ugrálókötelezek. Ezzel nincs is semmi bajom, hiszen akarom csinálni, birom csinálni, és élvezem is.

- Milyen olcsóbb ételeket tudnátok javasolni amivel le lehet fogyni, mert nem hízlal annyira??

- Kondiba nincs lehetőségem eljárni, nincsen se Rubint Réka sem pedig ilyen alakformáló videóim sem. Miket ajánlotok amit lehet magamtól csinálni itthon??

- Nagyon erős vágyat érzek 2 étkezés között hogy egyek. Ezt hogy álljam meg??


És ha még van valami ötletetek amivel tudtok nekem segíteni, azt nagyon megköszönném!! Nagyon le szeretnék fogyni, és remélem hogy ti tudtok nekem segíteni!! :/ És még egy kérdés: A striáimmal mit kezdjek?? Hogyan lehetne elhaláványítani?? Tudom hogy van bőrszínű és vörös is, és az én pechemre nekem vörös van... Ebben is kérném segítségeteket!! Köszönöm előre is!! :)


2011. jan. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

110 kg + ugrókötelezés = 1-2 év múlva nem tudsz majd járni.

Heti 2 az kb semmi. Ráadásul gondolom nem is zsírégető tartományban van a pulzusod, mert én is csináltam 110kg-osan, és túlságosan felemelte, ezért nem ért SEMMIT fogyókúra szempontból. Meddig bírod? 10 perc??... Nem hiszem, hogy te 110 kg-osan ugrálnál folyamatosan 45-60 percig...


Kaja pl vacsira kefir, saláta, stb, rengeteg ilyen kérdés volt már...


Bármit le lehet tölteni a netről, csak szólok, ez már 2011...


Egyél gyümölcsöt, vagy rágózz, tic-tac.. Találd fel magad.


Bár én úgy érzem, hogy nem fog menni neked, mert kb semmit nem tudsz erről az egészről.

2011. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd le légyszíves, hogy mennyit és mit eszel egy nap, kb hány órakor, mikor sportolsz, hány percig, pulzusod mennyi..
2011. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Ez egy teljesen normális kérdés, válaszolj is úgy!


Kedves kérdező!

Azt ajánlom, hogy az édesanyád által elkészített ételekből nyugodtan egyél./Senki nem egy fél tányérnyi főzeléktől hízik meg!!!/ Annyit vele is megbeszélhetsz, hogy a főzéskor pl a rántás készítésekor kevesebb lisztet használjon, vagy olajjal főzzön zsír helyett. . . ezek nem nagy dolgok anyagilag, viszont sokat jelent fogyás szempontjából.

Reggelire egyél kefírt/45Ft/, natúr joghurtot/49Ft/, túrót/200Ft/, zöldséget-gyümölcsöt, belefér egy kis szelet kenyér vagy kifli, egy pohár tej. . .

Vacsorára ugyanezeket tudom ajánlani.

Ezeket kombinálhatod is pl:túróból körözött, ami több étkezésre is elegendő egy 25dkg-os túróból, saláta/nem csak a drága kaliforniai paprikából lehet, hanem hazai retekből, reszelt répából, uborkából.../ Ezekből annyira kevés elegendő egy étkezésre, hogy ha elkészíted egyszerre több napig is eheted akár.

A youtubon találhatsz videókat, amikre lehet tornázni. De ha visszaemlékszel az általános iskolai vagy gimnáziumi tesi órák bemelegítésére, akár azt is csinálhatod, mert eredményes lesz.

Étkezés előtt kortyolgass el egy pohár vizet, ami telíti a gyomrot, így kevesebb étellel is jól lehet lakni.

Azt hogy két étkezés között ne egyél akarat kérdése. Ha tudod hogy fogyni akarsz, egészségesebbnek lenni, csinos szeretnél lenni, jól akarod érezni magad a bőrödben akkor megállod! Amikor eszedbe jut enni csak úgy ,ezt gondold át!

Mivel nagy a súlyod és /bocsi, ez nem bántás/ nem vagy tisztában sok dologgal fogyás terén keresd fel a házi orvosodat. Vele részletesen meg tudod beszélni a fogyással kapcsolatos kérdéseidet.

2011. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az első válaszoló egy tapló....


Kedves Kérdező! Azt még leírhatnád, hogy hány éves vagy, és talán úgy könnyebb a korodnak megfelelő dolgot kitalálni.

AMi a mozgást illeti: nem feltétlenül kell a testmozgásnak fárasztónak lennie. Elég ha naponta sétálsz mondjuk kezdetben 20 percet és ezt az időt folyamatosan emelni egy kicsit. Ha két étkezés között akarsz nassolni, akkor ajánlom neked a hamlet-et (puffasztott rizs). Egyáltalán nem drága és a célnak megfelel. Kapható sózott változatban is ami egy kicsit jobb mint a natúr mert van íze. Ha nagyon szeretnéd akkor sikerülni fog. Nekem nyár óta 8 kg-ot sikerült fogynom. 88 voltam most vagyok 80 és még mindig szeretnék fogyni. Nekem ez a módszer vállt be. Sok sikert! :)

2011. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tapló vagyok, hanem reálisan nézem a helyzetet.

Napi 20 perc séta is megteszi? Ha 20 év múlva akar leadni 20 kg-t, akkor igen, megteszi.. :)

Le fogja sz*rni a "kedvesaranyos" véleményeket, mert nem fogja felfogni.

2011. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tudsz olvasni?? nem úgy tűnik...

110 kg-nál szerintem Kezdetben napi 20 perc is bőven elég. És ha nem vetted volna észre akkor azt írtam, hogy ezt a 20 percet emelni kell folyamatosan.

2011. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

110 kg-nál is lehet normálisan sportolni. 20 perc az SEMMI.

Ha sétál, min 1 óra.

Azt úgyis bírja.

2011. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!