Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni Szeretnék, Kukoricával...

Tojasleves kérdése:

Hízni Szeretnék, Kukoricával megtehetem?

Figyelt kérdés

Próbáltam már sok dolgot, amivel állítólag hízni lehet, de arra még kíváncsi lennék, hogy mennyi konzervkukoricák kéne megennem, hogy hízzak (márha ez lehetséges nálam)

napi 1 dobozzal, ha felfalok a napi 5 étkezés mellett az dobna rajtam?

Egyéb ötlet?


2011. jan. 11. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

XD A disznóknál bevált!


Viccen kívül, minden plusz kalória hízáshoz vezet, a kukorica is.

Ez a napi öt konzerv kb. +600 kalória, nagyjából ennyi van egy tábla csokiban is.


Ellenben a konzerveket nem tartom túl egészségesnek, szerintem nem tesz jót, ha naponta ennyi tartósított élelmiszert eszel.

2011. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem tartom jó ötletnek a konzerv kikoricát, ellenben lehezt kapni kukorica darát, abból finomakat lehet főzni, pl: túrós puliszkát, na kérlek abban van kalória és nagyon finom, mondhatni ez az igazi délig tartó lendület. :)
2011. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amúgy annyi jótanácsot lehet olvasni, mit tegyen, aki fogyni akar, te meg ennek az ellenkezőjét csináld.

Mindenhez egyél zsömlét, kenyeret, cukrozz, sűrítsd sajttal a kajákat, igyál kakaót a péksüteményekhez, tejből és mindenféléből válassz zsírosabbat, és nyugodtan rágcsálj el ezt-azt két étkezés között.


Én meg közben sárgulok az irigységtől. :D

2011. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább párolj rizst az sokkal jobb tömegnövelő.A hús mellé dupla adag köretet szedsz belőle a 5ből 3 étkezés mellé.
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!