Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz a lelkiismeretem, mit...

Rossz a lelkiismeretem, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Pár napja elhatároztam, hogy nem eszem péksüteményeket, sem tésztát. Ez egész jól ment, krumplit, rizset persze továbbra is ettem. Ma viszont kinn voltunk gyümölcsöt szedni - egész napos munka -, és megkínáltak szendviccsel. Persze éhes voltam, mint a farkas, ráadásul illetlenségnek tartottam volna nem elfogadni, mert rokon csinálta és szeretettel. Aztán most este döbbentem rá, hogy öt nap után megszegtem a fogadalmamat, és emiatt lelkiismeretfurdalásom van.
2011. aug. 10. 20:27
 1/2 anonim válasza:

Nyugi, 5 nap munkája nem fog összedőlni 1 szendvics miatt.

Gondolom nem szalonnás, meg mindenfelé zsíros kaja volt benne, szóval szerintem ne izgulj, no para! :)

2011. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egészségedre válják! Ne furdaljon, egy becsúszott szendvics nem a világ vége. A bűntudat amúgy is káros egy fogyózónak (mert értéktelenebbnek érzi magát tőle, és így hajlamosabb is lesz feladni).

Legközelebb időben tájékoztasd a rokonokat/barátokat, hogy diétázol, és nem eszel lisztes termékeket. Lépj túl, folytasd a diétát. Sok sikert!

2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!