Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a combommal?

Mit kezdjek a combommal?

Figyelt kérdés
Kb. 1 évvel ezelőtt közel 70kg voltam a 164 cm-hez. Jelenleg 53 kiló vagyok. Mellbőségem: 84cm, derék: 61cm és a csípőm: 92cm. Most jön a probléma, ugyanis a combom meg 57cm átmérőjű. Egyszerűen nem tudok már mit kitalálni a vékonyítására. Örökmozgó típus vagyok, napi 1 óra tánc vagy torna, emelett sok séta. Kipróbáltam Rubint Réka tornáját, Béres Alexandrát, capoeiráztam elég hosszú ideig, jelenleg pedig táncolgatok és futni járok. Már azon gondolkodtam abbahagyom a mozgást, olyan kemény a lábam ha befeszítem mint a beton, ráadásul a vádlim is elég férfias, a combomon mégis van felesleg. Ha egy feszülős pólót veszek fel lazán kilátszik hátul a bordám meg úgy az összes csontom, hihetetlen, hogy ekkora combom van ehhez képest. Mit tehetnék még?
2011. jan. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Így leírva,meg a többi méretedhez viszonyítva,simán jól nézhet ki.Derék 61 WOW:)!

Sokkal jobban tetszenek a sportos lányok,mint a puhatestűek.

Az edzéseket abba ne hagyd!Próbáld ki,hogy csökkentesz egy keveset a napi szénhidráton kb 300-500kalóriát.Tartsd 1 hónapig,aztán újra mérd le a combod és a csípőd.

2011. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de képtelenség ezen az étrenden szigorítani, így is van amikor csak 100-200 kalóriát eszem egy nap.
2011. jan. 13. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 200kal?Mindent visszavonok,amit előzőleg írtam:(.

Akkor te önsanyargató vagy,nem egy sportoló.

Pedig már azt hittem van csoda a fogyi kategóriában,de nincs.

2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali !

Írjál nekem privát emailt és megbeszéljük, segítek neked a fogyásban !

2011. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Írtam.

Köszi előre is! :)

2011. márc. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!