Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ettem egy banánt, két...

Ha ma ettem egy banánt, két krumplit fözve, répát,1 almát, ittam két kávét, ettem két csik epres milkát egy óriás rudit, ettem csirkepörköltet tésztával és mindjárt eszek megint az sok? :-D

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok dagadt...
2011. jan. 13. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Te nem dagadt vagy, hanem egyszerűen buta.

:P

Egy molett lány.

2011. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sorrendben van ez?:O Mert ha igen, akkor ez nagyon rossz sorrend...

Ha reggelire csak egy banán volt, akkor az kevés. Egyél többet reggel, és nem tör rád farkaséhség később.

banán - 100 kcal

két krumpli ~ kb. 150-200 kcal (100 gramm krumpli 90 kcal, nem tom mekkora méretűek voltak)

alma - 30-50 kcal, attól függ mekkora volt

két kávé natúron 0 kcal, ha teszel bele tejet/cukrot/rá tejszínhabot, akkor már lesz kcalértéke.

epres milka ~ kb. 150 kcal

óriás rudi ~ kb. 100-150 kcal

tészta nagyon rossz szénhidrát... + csirkepöri kb. 400-450 kcal.

Hol a zöldség a krumplin kívül? Paradicsom, paprika, uborka, ilyesmi??

2011. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hízókúrán vagy akkor nem.
2011. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a butára szavazok. De lehet, hogy az agyad már éhen halt.
2011. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jò ég! Hogy fér ennyi beléd? Én ma csak egy szelet vajas kenyeret ettem, egy tànyér levest ès 2 kàvét ittam, mégsem vagyok èhes.
2011. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én egyrészt nem értem hogy miért lennék buta :-( :-)) attól mert felsoroltam mit ettem :-D... hát ha ezt akkor ezt... ezeket buták szokták enni?... Miért halna meg az agyam?

Igen, olvastam énis erre fele hogy ki mennyit eszik vagy mit vall be... ezek szerint mindenki annyit eszik mint egy kiscsoportos :-D ... Egyébként nem ettem még azután hogy ezt irtam mert már nem tudtam :-D...

2011. jan. 14. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez az ebédem, nyugi :D Kávét kivéve :D
2011. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!