Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen bevált diétákat ismerte...

Milyen bevált diétákat ismertek? Mennyit fogytatok tőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, sok sport.
2011. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt próbáltam már, de mégsem fogytam.Pedig 600-800 kcalt ettem, közben mozogtam is, de hát nem tudom, hogy miért nem fogytam.
2011. jan. 14. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nem azt írtam hogy kevesebb kalória!!! hanem azt hogy kevesebb szénhidrát! nem mindegy. egyél minimum 1200-1400 kalóriát de kevesebb szénhidrátot és mellé naponta 40 perc aerob edzés. ha ezt így csinálod tuti fogysz. na persze nem csak 1 hétig kell csinálni hanem hetekig hónapokig. és utána is kell mindig figyelni mit eszel, na meg mozogni is.
2011. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem eheztel...meg nem mindig h az a 600-800kcal is mi volt.....hogy kenyer,kalacs, stb.... vagy pedig zoldseg, gyumolcs,feherje?.... meg sport is.....nem mind1 h 1 orat setalsz e egy bevasarlokozpontban vagy 1 orat gyalogolsz kint a hegyen....
2011. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!