Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni a mellemb...

Hogyan tudnék fogyni a mellemből? Vagy inkább meg szeretném tartani a jelenlegi méretem.

Figyelt kérdés

nem szeretném, hogy akkora legyen mint anyumnak.. utálom a nagy melleket.. és ez tényleg egy kérdés és oylan választ kérek szépen ami használható s nem pszichologiai vigasztalásokat.. kérlek szépen titeket. nagyon fontos lenne nekem. nem akarom e miatt is utálni magamat.. és nem vagyok pszichologiai eset.. normális válaszokat kérek. előre is köszönöm!

16 éves lány vagyok.


2011. jan. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha általánosan csökkented a testzsírod,akkor a melledből is le fog menni jócskán.

Szóval ha komolyak a szándékaid,akkor így keresd-szálkásító diéta-meg persze edzeni is kellene hozzá.

De ha írsz egy testsúlyt és szeretnéd,akkor keresek neked ilyen étrendet,ami illik a súlyodhoz.

2011. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm szépen! nagyon rendesvagy :):)

50 kiló vagyok. nagyon köszönöm de tényxleg nagyon!!... megy a pont :):)

2011. jan. 14. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűha:)!Kifogtál rajtam,mert ilyen alacsony testsúlyhoz nem találtam konkrét étrendet,de gondolom,akkor nem vagy magas sem.

De így néz ki kb egy jól felépített.

[link]

Viszont ha 50 kiló vagy,akkor nem ártani felszedned egy kis izmot súlyzós edzéssel,aminek a végeredménye az lenne,hogy a súlyod nagyjából ugyanannyi maradna,viszont a tested összetétele megváltozna,mert sokkal kevesebb lenne a zsír rajta és ezért a mell is kisebb lenne.

[link]

Az első gyakorlatot hagyd ki a tárogatást.

2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon de nagyon köszönöm szépen :):).. igazából 50 kilóvagyok és 168 cnti.. de egyáltalán nem vagyok sovány.. főleg a hasam környékén.. szerintem csak könnyű csontozatú vagyok.. de nagyon köszönöm :)
2011. jan. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!