Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi fél óra kardio és fél...

Napi fél óra kardio és fél óra rubint réka. Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Már két hete változtattam az étkezésemen: többször eszek keveset, kenyeret és cukrot egyáltalán nem. Se vajat, se zsíros tejet/tejfölt. Húst meg ugye alapból, mivel vega vagyok. De sajnos eddig nem látszik:S Úgyhogy most megpróbálok "intenzíven" mozogni:)

Ami úgy néz ki, hogy fél órát szobabiciklizek(a futást a hidegre való tekintettel még nem erőltetem) és fél órát rubint rékázom utána: vagy popsira és combra+csípőre, vagy hasra vagy felsőtestre. Ezeket váltogatom


2011. jan. 17. 16:42
 1/5 Akitöl anyud óva int válasza:
Nekem elég lenne Rubint Rékábol fél óra naponta csoszogva járna utánna az biztos.
2011. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rubint réka izmosít, zsírégetésre nem jó. Kemények a tornái, de attól nem fogsz lefogyni, csak izmos leszel, és zsír lesz rajtad.


Szerintem inkább úgy csináld, hogy heti 3x 45-60 perc kardio, és 2x rubint réka, de aznap ne kardiozz.


És heti 1 napot tuti hagyj ki!

2011. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szindus válasza:

Jajj emlékszem mikor elkezdtem rubint rékázni, másnap nem tudtam lépcsőn közlekedni :D

Amúgy szerintem ez így jó. A lényeg, hogy ne éheztesd magad, meg ne add fel a tornát. Meg igyál sok folyadékot. Én pickwick zöld teát ittam cukor nélkül igazi citrom levével. Meg ásványvizet.

2011. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ah, nekem mondjátok, hogy kemény?XD Épp most végeztem, most bedőltem ide a laptop elé, szerintem 20 percig meg se fogok moccanni.

Amúgy nem, eszemben sincs éhezni. Eddig úgy próbáltam, max. 3 nap alatt mindig feladtam. Most inkább úgy döntöttem, hogy nem ilyen lehetetlen fogyókúrába kezdek, hanem egy tartós életmódváltásba egészséges kajákkal és mozgással. Csak eddig azért nem akartam utóbbit erőltetni, hogy előbb szokjam meg a kajaváltozást:)

Amúgy halkan mondom, azóta sokkal jobb, sokkal energikusabb vagyok. pláne így, hogy azért még 14-15 óra eszem teljes kiőrlésű dolgokat, tényleg egyáltalán nem éhezem utána sem.

Ja, és a Rubint Réka tornáról: tudom, hogy nem kifejezetten zsírégető. Épp ezért kombináltam kardioval. Kb. 20 perc alatt elég a vérben lévő cukor, maradél 10 perc alatt pedig némi zsírbontás is beindul:) Majd erre jön a torna, amitől egyrészt azért az adott izomcsoport szintén zsírt használ, másrészt pedig beindul az a folyamat, hogy edzel-->izomlázad lesz-->az izomszövetek regenerálódnak-->gyarapodik az izom, ami ezáltal több kalóriát fog elérni. Kvázi közvetett zsírégetés ez is:))

Legalábbis anno egy sportoló ezt mondta.

2011. jan. 17. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
nem elérni, elégetni naxD
2011. jan. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!