Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Relax&Tone-ról mi a véleményetek?

Relax&Tone-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akik használják, hatásos? Megéri megvenni?

Szülés után vagyok, túl sok időm nincs sportolni a gyerekek mellett. Nem kimondottan fogyni szeretnék, inkább formálni a kényes részeket!


2011. jan. 18. 13:34
 1/4 anonim válasza:
Szia megvetted végül? Használt valamit? Én is szülés után vagyok és ezzel szeretném magam formálni.
2011. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem túl régen végül megvettem, eddig még csak párszor tudtam használni.( gyerekek mellett kevés az idő)

Eredményről még nem tudok sajnos beszámolni, de azt elmondhatom, hogy nagyon jól masszíroz, nagyon jól megdolgozza a testrészeket. Úgy érzem, hogy nem bántam meg, hogy megvettem, és el is határoztam, hogy naponta fogom használni, mert másképpen nem is lenne értelme.

Nem az eredetit vásároltam meg, hanem a teszveszről rendeltem, véleményem szerint nem lehet túl nagy különbség.

AZ enyém nem az eredeti

2011. máj. 4. 17:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, véletlenül elküldtem korábban...:-)

Szóval én nem bántam meg!

2011. máj. 4. 17:35
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én 6 hete használom, persze életmódváltás mellett és -4 kg-nál tartok. Centikben is mérhető a különbség! Comb:-2 cm, csípő: -5 cm. Én nagyon szeretem!
2012. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!