Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a melleimből fogyni,...

Szeretnék a melleimből fogyni, de úgy, hogy feszesek maradjanak. Lehetséges ez, és ha igen milyen módszereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt tornagyakorlatokra, mozgásra. Küldhettek linket is. Köszi!
2011. jan. 19. 13:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Szinte kizárt, egy kicsit biztos "összemennek" egy fogyás után.
2011. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha elkezdek fogyni, mindig a mellemből megy le leghamarabb... Szóval szerintem kezdj el simán fogyózni... Ha nem fogysz túl gyorsan és sok vizet iszol (meg persze ha elég fiatal vagy), biztosan feszesek maradnak a melleid!
2011. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Az én kérdésem lehetne:

Szeretnék nem a melleimből fogyni, lehetséges ez?xd

2011. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Érdekes kérdés....
2011. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

egy NŐ úgy szép, ahogy az evolúció kitalálta...csak a megfelelő pasival kell összefutni, aki hörögve imád...és nem kell ilyen baromságokkal foglalkozni...méghogy meller fogyni...borzasztó...minden NŐ gyönyörű...


tessék megkérdezni nagyon öreg nénikéket, akik már nem kimondottan feszes bőrűek, hogy hogy néztek ki 20 évs korukban....elkezd sírni, és otthagy...mert mind gyönyörű(volt)


a női mell olyan, mint Gombóc Artúr csokijai.... van kicsi, van nagy, van körte, van alma, de mind imádnivaló...


nna! méghogy fogyni...pfff...

2012. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, szívemből szóltál. Mondjuk a régi nők nem éppen a szépségükről voltak híresek...
2012. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebben szebbek voltak a nők. Telt idomok, és gyönyörű, szőke göndör fürtök, ajkukon piros rúzzsal. nyami!
2012. febr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én nagyim 1882 ben született..vannak fényképeim lánykorából...gyönyörű volt, szép nagy mellekkel...és olvastam rajongói leveleket is...


nem szabad leszólni az öregeket, még ha látszatra nem is csinosak....

2012. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szebbek voltak régebben a nők, főleg mert ők képesek voltak egy mosollyal hódítani, nem pedig félmeztelen önmagukat fotózós képekkel voltak tele...
2012. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!