Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem, egészségesebben...

Úgy döntöttem, egészségesebben fogok étkezni, a fogyásom érdekében. DE. (lennlenn) Nem baj, ha nem tudom minden nap megildni, hogy "este csak fehérje"?

Figyelt kérdés

Szóval az a de, hogy anyukámmal élek, ő vásárol be, ő főz, és én csak abból tudok válogatni, ami itthon van. Sokszor csak kifli van itthon, egy kevés felvágottal, vagy sertészsírral.:/

Sajnos egyáltalán nem állunk jól anyagilag, és anya egy kicsit parázós emiatt, és tudom, ha azt mondanám, hogy "légyszi vegyél nekem inkább, teljes kiörlésű kiflit, mert meg szeretnék, szabadulni 1-2 kilótól, és az amúgy is egészségesebb" akkor tuti biztosra, azt mondja, hogy nem, mert a sima kifli 14ft, a teljes kiörlésű meg 40. 10 forintok is nagyon számítanak neki, szóval még azt se mondhatom, hogy vegyen csak egy kis túrót, hogy csinálhassak valami egészségeset magamnak.

Gyümi szokott itthon lenni, de az se minden nap.

Ilyenkor mit csinálhatnék? Hogy oldjam meg?

És ha nem tudom megoldani, hogy minden este csak fehérjét egyek, az hatalmas probléma?

És ilyenkor azért még mégis jobb, ha eszek helyette ch dúsat, mint, hoyg nem eszek semmit, ugye?


2011. jan. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez segít-e, de megpróbálhatod. Igazad van, nehéz úgy fogyókúrázni hogy azt eheted ami a hűtőben van, mert csak arra futja a havi bevételből. Megértem! Próbáld azt hogy ugyanazt eszed, mint a családod, de kevesebbet, és igyál sok vizet, teát cukor nélkül, esetleg édesítőszerrel. Édesítő nem drága ám, én a Lidl-ben vettem kb. 300 Ft. volt és legalább ezer db van benne. Gyümölcsöt meg amikor csak van mindig egyél belőle. Zöldséget is, párolva vagy főzeléknek lehetőleg kenyér nélkül. Remélem segítettem. :)

Üdv: egy fogyózó lány.

2011. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) az édesített italokkal nincs gond, mert idáig is csak vzet ittam:)
2011. jan. 20. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem egyel fele annyit mint altalaban. Igy meg le is fogysz,es anyukadnak is segitettel. Ez a leheto legjobb modszer.
2011. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!