Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap fehérje diétába kezdek!...

Holnap fehérje diétába kezdek! Vélemények?

Figyelt kérdés

Csak fehérje!Semmi zsír,semmi szénhidrát,csak ami a 0%-os joghurtba található

Ezenkívül csirkehús,pulykahús,halak,tojásfehérje,víz

mi a véleményetek?


2011. jan. 21. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
az hogy kell a ch és a zsir is. és idegbeteg leszel napokon belül.
2011. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid idő alatt látványos eredményt hoz. De tény, hogy nem egészséges.
2011. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ja és a tojás sárgáját is nyugodtan megeheted. Nincs benne szénhidrát. :D
2011. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
22:20- Az idegeimmel hadd foglalkozzak én
2011. jan. 21. 22:23
 5/26 A kérdező kommentje:
A tojássárgájában van zsír
2011. jan. 21. 22:24
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja meg amúgy a zsír nem hízlal. Hiszen a szénhidrátmentes diéta a sok a fehérje és zsírbevitelen alapszik. Szal ha szalonnástojásrántottát eszel reggelire, se fogsz hízni. :D
2011. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondom,hogy nincs zsír :D
2011. jan. 21. 22:28
 8/26 anonim ***** válasza:
Figyelj nem vitatkozni akarok. :D Én 30 kilót dobtam le magamról ezzel a technikával. Krvaegészségtelen, de nagyon hatásos. Fokozatosan, mozgással egybekötve álltam vissza a normális étkezésre. Az zsír, amit megfogsz magadon, nem az a zsír, amiben a sült husi tocsog. Ha minden nap zsírban tocsogó marhaszeleteket eszel is fogyni fogsz. Amit el kell kerülnöd az a tészta, krumpli, rízs, friss gyümölcsök, édességek,, cukrozott üdítők, cukor, kenyér, lisztes dolgok. Ehetsz sok húst, felvágottakat, tojást, tejet módjával, zöldségeket. Bár nem értem, hogy diétában miért vonsz meg magadtól egy nem hízlaló dolgot. :D De sok sikert és kitartást hozzá! :)
2011. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
szerintem is van abban vmi, hogy tönkemennek az idegek. Én is észrevettem magamon, hogy idegbetegebb lettem. Mondjuk én ettem így is kis szénhidrátot reggel....
2011. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Utolsó,szerintem különbözőképpen vagyunk felépítve

Vannak emberek akik nem tudnak alkalmazkodni és ezt nem bántásból mondom

Az egyik rokonom is ilyen:nagyon ügyes ember meg minden és az akaratereje is az egekig ér,de étkezés terén nem tud alkalmazkodni bizonyos ételek megvonásához és elég kellemetlen tünetek keletkeznek,amik előbb utóbb arra kényszerítik,hogy hagyja abba a diétát


Én is ingerültebb vagyok diéta alatt,ez tény,de képes vagyok magamba tartani és emberek előtt tudom kontrolálni magam

2011. jan. 21. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!