Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás, bicikli, ugrálókötél?...

Futás, bicikli, ugrálókötél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok.

futás, bicikli, ugrálókötél, melyik hogy hat, melyik a leghatásosabb.

mennyiben térnek el, melyik a hatásosabb, miért, stb.

futni sajnos nem igazán van lehetőségem, olyan környéken lakom :/

szeretném elkezdeni, hogy fogyjak. 6-7 kg-t kellene leadnom. e mellé még csinálok egy dvd-t. mennyi idő alatt megy le szerintetek?

mit tanácsoltok?

köszi.


2011. jan. 22. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindhárom kiváló fogyás szempontjából, mert lassú ütemben 40-50 percig mindet lehet csinálni. Én a futásra szavaznék, de ha azt nem tudsz, a másik kettő is jó. Szerintem //ezt azért írom, mert ez csak az én tippem// a futás azért jobb, mint az ugrókötél, mert az több mindent átmozgat.
2011. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 22. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
A futást mellőzd egyelőre. Ha tényleg sok a felesleged, akkor bicikli meg ugrókötél jó, az nem teszi tönkre a csípőd, térded, bokád. Próbáld ki még a gyors sétát, jobban égeti a zsírt, mint a futás mivel sokkal tovább tudod csinálni, és nem az a lényeg, hogy a pulzusod az egekben legyen (kb 130 környékén lenne jó, de nézz utána). A nagyon magas pulzusszámnál a szervezet az izomzattól veszi el az oxigént, még ha fogyókúrás sportitalt vennél az az edzés után segít (én ultra loss shaket iszok, a biotech usa-nál kapható).
2011. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a 6-7 kg felesleg szerintem nem olyan orbitális, hogy ne lehessen vele futni... én 17kg-t akartam lefogyni (lehet h kevesebb felesleg van rajtam, nemtom..), és kezdettől futok, és nincs semmi bajom :) 174/72-ről indultam, most 69:)
2011. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt?:)
2011. jan. 22. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 2 hónapot minimum szánj rá. Remélem az étrendet is változtatod.

A futást azért nem ajánlom, (saját tapasztalat) 10 éve futom, 60 kg vagyok, és tény nem egy nagy súly, de a térdem a 10 év alatt ropogósra változott.

2011. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert rendes futócipő kell hozzá, és nem beton hanem olyan mint pl a margit szigeti futópálya. vagy minimum erdő
2011. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A futás és az ugrálókötél nagyon jó állóképesség növelő és a bicikli sem rossz.

Persze ha diéta nélkül csinálod,nem hinném,hogy fogyni fogsz,csak ha nagyon sokat és hosszan csinálod.

Én rendszeresen futok és ugrálókötelezek és egy grammot sem fogyok,nem is akarok,csak az állóképességem akarom megőrizni,fejleszteni.

Ha visszább veszel a szénhidrát bevitelből és úgy csinálod,akkor fogsz fogyni.

2011. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :)

és mennyit ugrálókötelezzek? pl hány darabot?

2011. jan. 22. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
XDXDXD van futócipőm, és füvön futok...
2011. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!