Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kondi nélkül nem lehet fogyni? :O

Kondi nélkül nem lehet fogyni? :O

Figyelt kérdés

Barátom szerint, nem lehet lefogyni, úgy hogy nem jársz kondiba. Erről mit gondoltok? Én úgy érzem nincs igaza. Szeretnék én is lefogyni, de nincs pénzem kondiba járni, ezért itthon tornázok. Nem nagyon buzdít, de ezekután még inkább megakarom neki mutatni, hogy képes vagyok rá :)

Tudtók jó gyakorlatokat csípő és a comb vékonyítására, semmiképp sem erősítésére?


2011. jan. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet! Nem az számít, hogy hol mozogsz, hanem hogy mennyit és hogyan. Otthon is lehet rendesen tornázni, edzeni. :)
2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
letudsz fogyni.de biztos kell mozogni is.én Norbira szoktam tornázni.
2011. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Lefogyni le lehet, de alakod nem lesz. Divatdiétákkal pedig végképp nem.
2011. jan. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A fogyásban 80% a diéta és 20% a testmozgás. Lényegében ez csak az alakformálást szolgálja.Én is úgy fogytam le,hogy az étkezésre nagyon odafigyeltem és mellette otthon tornáztam. Meg vagyok elégedve az eredménnyel.Neked is menni fog, nyugi!
2011. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a hasznos hozzászólásokat ;)
2011. jan. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!