Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a legmagic?

Mennyibe kerül a legmagic?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én nyáron kaptam egyet, akkor vette az ismerősöm nekem 21.900 Ft-ért, de nem igazán használom és pont most szeretném eladni. Eddig kb 3szor használtam és van egy DVD-m is hozzá. 15.000 Ft-ért eladom, ha érdekel.
2009. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Innen tudsz rendelni, úgy látom, hogy még mindig annyiba kerül, amennyit az első válaszoló is írt.

[link]

Egyébként meg ha tényleg jó állapotban van a gép, akkor jó érte az a 15ezres ajánlat, illetve ha használtat keresel, akkor biztos, hogy a vateran, teszveszen, aproneten is találsz. Csak jól meg kell nézni, kipróbálni, átvizsgálni. (Én egyszer vettem használt futópadot, pontosabban cseréltem valamire, jónat tűnt, vizslattuk ketten, próbálgattuk ezerrel, mielőtt elhoztuk, de nem találtam rajta kivetni valót akkor, ennek ellenére két nap használat után kiderült, hogy mégsem tökéletes, de így jártam.)

2009. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
google.hu --> írd be, Legmaster, Legmagic, stb. kidob egy csomó oldalt, 10,000 Ft - 25,000 Ft -ig!
2010. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem dvd nélkül 10ért eladó ha érdekel
2012. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!