Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornak es hullahop karika...

Tornak es hullahop karika tenyleg jok az uszogumi eltuntetesere?

Figyelt kérdés
Es ha nincs hullahop karikam, csak olyan mozdulatokat vegzek mintha hullahopkarikaznek, akkor is meglatszik majd az eredmeny?
2011. jan. 26. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ahhoz, hogy zsírt égess, legalább 40-45 percen keresztül kell a pulzusodat egy bizonyos tartományba vinni (220-ból levonod az életkorod és ennek a 60-70%-a).


A hullahoppozás erre nem a legmegfelelőbb, mert ahogy begyakorlod a mozdulatokat, már annyira könnyű lesz, hogy nem biztos, hogy eléred ezt a pulzusszámot.


Azért nekem valamennyire használt. Aztán megtöltöttem a karikát sóval, úgy már egy idő után mutatkozott eredmény.

De ehhez venned kell karikát, a karikázáshoz hasonló mozdulatok nem hinném, hogy beválnának. :)

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A torna mindig hasznos. Ennél már csak egy hasznosabb dolog van: a diéta.
2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:) es kb hanypercig kellene naponta hullahop karikazni?es mennyi ido mulva latszik meg az eredmeny ?
2011. jan. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!