Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI a tapasztalat Rubint Réka...

MI a tapasztalat Rubint Réka 20 perces Dvdivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én ma kezdem el csinálni ezt. Végre sikerült megtalálnom honnan tudom letölteni. És most jön lefelé. Nagyon jónak néz ki a dolog. Már alig várom, hogy csinálhassam.

Nyáron esküvőre vagyok meghívva és addigra formában kellene lennem. Amire főleg rá kéne mennem az a has és a popsi. ugyan is a ruhám ezt a kettőt hangsúlyozza...

Mik a tapasztalatok? milyen a dvd? Tényleg jók a gyakorlatok? Szerintetek intenzív tornával júliusig sikerül teljesen formába hozni magam?


2011. jan. 28. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Alakformálásra nagyon jó. Csak azt nem értem, miért a fogyókúrák kategóriában tetted fel ezt a kérdést.
2011. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, diétázz is. Amúgy Réka popsi-csípő 20 perce brutálisan jó!
2011. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, fogyni is akarok:) szerintetek mi a legjobb diéta amit összelehet vele kötni? Abból amit eddig olvastam én arra gondoltam,hogy megpróbálok kevesebb szénhidrátot és zsír fogyasztani.

Tehát például, reggelire műzli és egy alma, ebédra valami tartalmasabb mondjuk 2tojás paradicsommal és paprikáva, uzsonna pl narancs, vacsora pedig valami saláta.

Szerintetek?

Úgyis rengeteget járunk Norbis pékségbe. Édesapám cukorbeteg és sok olyan dolog van amit így is ehet:)

2011. jan. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!