Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan nasit ami nem...

Mondjatok olyan nasit ami nem hizlal amit sorozat nézés közbe nyugodtan ehetek,7Days Bake Rolls az fogyis kaja vagy nem az a száraz kenyér féle? és a Pufasztot rizs?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mindennemű 7 days terméket felejts el, cukrozott SZEMÉT. Puffasztott rizset zabálhatsz egész nyugodtan. Viszont sorozat nézés helyett nem ártana az elmédet pallérozni és sokat olvasni. Hidd el, még az előnyödre válhat.
2009. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Sorozat nézés közben a legjobb ha odaraksz egy szobabicót a TV elé és inkább azt tekered. Esetleg pufirizs, vagy a DM-ekben is kapható bio-buláta se rossz. De ez nem azt jelenti, hogy akkor napi 10 liter lecsúszhat belőle kétpofára 30 epizód barátokközt közben.
2009. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
TV kikapcs, kapd elő a bicajt, s ha mindennap pontban pl. 11-kor elindulsz egy órás bicajozásra több hasznot hoz, több mindent fogsz látni sorozatosan naponta. Hidd el ez a legjobb sorozat - a való élet!
2009. ápr. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Alma.
2009. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
A sorozat nézés közbeni evésről, a mondjuk így "luxus evés"-ről kell leszokni. A nassolás, azaz hogy ha nem tudunk magunkkal mit kezdeni akkor enni kezdünk, a fő háttere az elhízásnak. Most mindegy, hogy mit eszünk, ez a folyamatos állandó zabálás a legesleg egészségtelenebb dolog a világon.
2009. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1.)A nasit nézd, ne a TV-t.

2.)Menj ki sétálj, vagy kocogj, vagy fuss.(Nem kell bicaj, csak akarat.)

3.) Naponta növeld a távot.

4.) Bizonyos idő után a sebességet.

2009. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

ha már mindenképpen nassolnivalóra vágysz, akkor szerintem aszalt gyümölcsöt egyél, pl almát, vagy répát nyersen, mert az még ropog/serceg is a fogad alatt.

Vagy extrudált kölesgyolyókat, rizstallért stb...

2009. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Én tévénézés közben szobabicajozni szoktam. Esténként ha nagyon ehetnékem van, megiszok egy kapucsinót és már el is vagyok mint a befőtt.
2009. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Az ember nem ló,

mert a ló képes 24 órából 18-at enni.


Csak egy jó legelő kell neki.


Te zárd el magadtól ezt a le(hetőséget).

2009. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ez a sorozat 4ora fele megy amikor pont van egy kis idöm listálkodni akkor mért trnázak akkor is amikor este fél 7kor elkezdem és valamikor még 9kor is tornázok minden egyes nap csak 4fele müzlit szoktam és akarok valami egészségesebbet mert tévé közbe a lejobb enni legalábbis nekem (amugy meg mindig egyedül vagyok akkor menyek ki az üres konyhába)annál rosszab nincs
2009. ápr. 30. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!