Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez itthoni tornának?

Jó ez itthoni tornának?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék hasról, csípőről, és tudom, hogy ehhez szükséges a mozgás. Amint kijön a jó idő, megyek futni, de addig nem akarok lustulni, úgy gondoltam, tornázok itthon.

A következőt agyaltam ki:

200 felülés, 4*50-es felosztásban. Tudom, hogy egyhuzamban hatásosabb lenne, de egyenlőre úgy még nem bírom.


100 lábemelés


100 lábváltogatás, úgy, hogy a nyújtott lábam kb. 40°-os szöget zár be a padlóval. Az egyiket behajlítom, majd kinyújtom, és hajlítom a másikat, és ezt ismétlem 100-szor. (Remélem, érthető, hogyan.)


Hasra fekszem, alkar támasz, és fölemelem a földtől a csípőm, közben a hátam egyenes. Így tartom magam 1 percig, majd megismétlem még egyszer.


Ezt megcsinálom oldal fekvésben is. Kinyújtom a karom, azon tartom magam. (Remélem ez is érthető. :D) Ezt baloldalon 2*1 perces bontásban, jobbon szintén ennyi.


És mivel a karom is gyengécske, 20 fekvő.


Ezeket a gyakorlatokat még neten olvastam. :) Hatásos lesz így? Hogyan változtassak az edzéstervemen? Előre is köszi. :))


2011. jan. 28. 17:33
1 2
 1/12 anonim válasza:

szerintem jó :)

és végre valaki aki mozog és nem fogyókúrázik...

2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, ez semmit sem fog érni.

Ahhoz min 40 percig tartó monoton mozgás kell a pulzus zsírégető tartományában.


nem pedig pár lábemelgetéstől ..

2011. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, azért írtam, hogy feltétlen el fogok majd járni futni a környékre. De addig is akarok izmosodni. :)
2011. jan. 28. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Leírod az étrended? Mert normális étrend nélkül izmosodás sem lesz, és feleslegesen csinálod..
2011. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 100 ez, 100 az néhány hét után hihetetlenül unalmassá tud válni. Szerintem szerezz be néhány tornás lemezt, s váltogasd őket, akkor biztosabb, hogy kitartasz.
2011. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt, nagyon jó kis edzésprogramok vannak, átlag 10-20 percesek (főleg intervall, ami jó a fogyáshoz):

www.bodyrock.tv

2011. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az teljesen jó gerinctorna.Jobb lesz a tartásod.

Persze helyi zsírégetés nincs és ezeknek a gyakorlatoknak a kalória felhasználása is minimális,tehát testzsír csökkentésére nem alkalmas.

Ettől függetlenül csináld csak,a gerinc egészsége nagyon is fontos.

2011. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Mai étrendem:

Reggeli: 1 bögre tej

Tízórai: 1 sonkás szendvics

Ebéd: zöldségleves, súlt husi zöldkörettel (párolt répa, fehérrépa, zöldbab stb.)

Uzsi: alma

Vacsi: sült csirkemell

Sajnos van, hogy az ételek egy része nem éppen diétás, de olyankor csak az van itthon. :( Viszont azokból keveset eszem.

2011. jan. 28. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
*sült
2011. jan. 28. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát a kajád egy nagy SEMMI.

Reggeli 1 pohár tej?

Pff...

2011. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!