Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabálós nap után mit csináljak?

Zabálós nap után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos ma nem tudtam megállni,és torkig ettem magam: 5 muffint,egy nagy tányér chilisbabot és egy nagy tál müzlit sikerült magamba tömnöm ezzel elrontva az eddig szabályosnak bizonyuló,két hete szigorúan betartott fogyókúrám. Mit tegyek most? kezdjem elölről a fogyókúrát vagy mi legyen?
2011. jan. 30. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést. Mi a különbség a fogytatni és az elölről kezedeni között?
2011. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Folytatás - újrakezdés dolgot én sem értem, de mindenesetre a lényeg igen az, hogy folytatod és kész. Nem kell ettől úgy oda lenni, most ha havonta egyszer van ilyen nap, ugyanúgy fogsz fogyni. Ma pl. mi ünnepeltünk, így ettem tortát, de nem fogom ezért a hajam tépni, most vagy két hónapig nem lesz senkinek semmije, így nem olyan nagy dolog ez :). Viszont attól tartok, hogy lehet helytelen fogyókúrát végzel, s ezért sem birod megállni.
2011. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
Ne zabálj!Hitted volna?
2011. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
nyugi. néha nekem is becsúszott.. ha folytatod tovább ahogy eddig csinááltad, nem lesz semmi gond (szinte átcsúszik rajtad :))
2011. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kezdj egy olyan életmódot, amelyben a táplálkozásod egyensúlya nem borul fel némi kihágásoktól.
2011. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez zabálás? :D Na ne röhögtess :D Az igaz, hogy egészségtelen kaják, de ez még közel sem zabálás... nyugi, ettől még nem dől romba a fogyókúrád. Ne idegesítsd magad ezen, csak legközelebb próbálj uralkodni magadon. :D
2011. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ezt etted egész nap? Ez a zabálás? Inkább koplalás.
2011. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
zabálásnál nálam ez csak a vacsi.. :D szóval nyugi
2011. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom alig eszel valamit, koplalsz, így nem csodálom, hogy falási rohamaid vannak. Előre szólok, nem fogod sokáig bírni.


A kérdésedre válaszolva pedig nyilván folytasd. Holnap egyél kevesebbet, legalábbis ne ilyen cukros baromságokat.

2011. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!