Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 1 csaj tudtára...

Hogyan lehet 1 csaj tudtára adni, hogy kicsit fogynia kellene? Megbántás nélkül persze.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 00:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%

Hát, több eset van:


a, ha sokat kell fogynia (20-30kg), akkor nincs mese, ha megbántódik, ha nem, az egészsége érdekében fogynia kell.

b, ha keveset, akkor hadd döntse el ő, neki mi a jó


1. ha fiú vagy és a barátnőd: keress mást, akit el tudsz fogadni, úgy ahogy van

2. ha lány vagy és a barátnőd: beszélgess vele a témáról, kérd ki a véleményét

3. ha a gyereked: figyelj oda az étkezésére


de azért kíváncsi lennék, milyen adatai vannak a csajnak?

2011. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiről van szó? Mert nem ugyanúgy tálalnám egy ismeretlennek, egy barátnőnek vagy egy családtagnak.


Amúgy azt írtad, hogy kicsit kell fogynia. Miért olyan fontos neked, hogy leadja azt?

2011. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%
vidd el vmi tükörterembe, ahol körbe mindenhol tükrök vannak. hívj vmi csinos, karcsú lányt is:) és maradjatok ott egy darabig
2011. febr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Vagy tudja magától is vagy nem is akar fogyni.
2011. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A barátnőm. Nem zavar az, amilyen, csak felszedett pár kilót mióta megismerkedtünk. Olyan csinos volt akkor, mikor össze jöttem vele. Szeretném, ha most is olyan lenne.
2011. febr. 2. 01:08
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyébként tudja, hogy fogynia kéne. De nem tesz érte semmit, vagy lusta elkezdeni. Pedig már őt is zavarja.
2011. febr. 2. 01:10
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

hát ha tudja, hogy fogynia kell, akkor nem kell a tudtára adnod szerintem.

amúgy nézegessetek régebbi képeket, és mondd hogy milyen jó alakod volt itt szivem. vagy akármi.

2011. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

hát pár kiló még senki alakját nem rontja el szerintem. ha ezt megmondod neki (akár finoman, akár durván) ki lesz akadva, és vagy elhagy, vagy onnantól kezdve utálni fog. ha így is szereted, akkor nem mindegy? ha meg már így nem jó, akkor ez nem egy túl tartós szerelem...

tudod, rám feljött 10 kg egy sérülés miatt. kitaláltam, hogy fogyni akarok. a barátom segített. DE abban a fél évben, amíg 10 kg-val több voltam, ugyanannyi bókot kaptam tőle, és azt mondta, ha fogyni akarok, mellettem áll, de ő mindenhogy szépnek lát. most kevesebb vagyok, és néha mondogatja, hogy azért a nagyobb popsinak is voltak előnyei :)

szerintem ez a helyes hozzáállás. ha őt zavarni kezdi, akkor támogatod. amíg ő jól érzi úgy magát (pl. nem akar csontsovány lenni, mert így formásabbnak látja magát) addig ne sértsd meg ilyenekkel... vagy inkább keress egy vékonyabbat, a lány is jobban jár, ha helyetted talál olyat, akinek bárhogy tetszik.

2011. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem mondd el neki egyenesen. Tapasztalatból mondom, hogy egyáltalán nem jobb, amikor köntörfalaznak és csak utalgatnak a súlyomra.


Persze ne olyan stílusban, hogy kicsim mekkora disznó lettél...

Egyszerűen mondd el, hogy örülnél ha pár kilót ledobna, mert úgy még szebb számodra és, hogy szívesen elmész vele sportolni, segítesz neki a megfelelő táplálkozásban.

2011. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nah, az 1.10-est még nem olvastam, mikor küldtem az utolsót. de így se tetszik a hozzáállásod, viszont az már jó pont, hogy a lány is belátta, hogy fogynia kell. ajánld fel neki a segítséged, tervezzétek meg együtt az étrendjét, menj vele futni, sportolni. ha látja, hogy mellette vagy, talán több kitartása lesz
2011. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!