Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? (nagyon dagi...

Szerintetek? (nagyon dagi vagyok? )

Figyelt kérdés

159 cm vagyok és hozzá 64 kiló...:)szerintetek mennyit kéne fogynom?mert hát nagy a fenekem meg széles a csípőm kicsit nagy a combom...nem érzem olyan jól magam a bőrömben...nem is a hétköznapokkal van a baj mikor felveszek egy gatyát pólót pulcsit stb... hanem fürdőruhaszezonkor mikor látszik a hasam meg a a combom...:Sés van hónaljhájam is akit végképp gyűlölök...

kb. így nézek ki de ez a nő nem én vagyok...:)

link: [link]


kb így nézhetek ki persze alacsonyabb kisebb cicik...:D

meg még annyit hozzá tennék hogy az arcomat szépnem tartom és másik szóval szép arcom van meg minden:)


2011. febr. 4. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Hát...ez emberfüggő. Én 160 cm vagyok, és 47 kg, és még mindig van rajtam fölösleg..A nők, kik a képen vannak, szerintem nagyon csúnyák, mármint a testük, de persze vannak férfiak akiknek ez bejön.
2011. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy dagi, de fogyhatnál egy picit!
2011. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőm is 159 cm és ő olyan 60 kg és neki is kéne fogynia egy 5 kilót, hogy szép legyen.
2011. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de a hasam nem hájas csak olyan széles csípő a hasam laposnak mondható de nem vagyok vékony...:)de én hát ha nem vesszük azt hogy egy kicsit széles vagyok akkor szerintem nics rossz formám de majd rakok fel magamról egy képet...:)
2011. febr. 4. 15:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Így nem :). Mert,én 170 cm és 52 kg. Ha ezt valaki meghallja vagy elolvassa, azt hiszi h anorexiás vagyok.. Pedig egyáltalán nem. Sőt. Van egy kis hasam,a combjaim kicsit nagyok...Szal érted mire akarok kilyukadni :). Most,így hogy olvasom,hogy 159 cm és 64 kg, egy kicsit soknak tűnik. De,ha meglátnálak,lehet, hogy másképpen gondolnám.


De,ha tényleg úgy nézel ki, mint a képen a nők, akkor comból és derékból ledolgozhatnál egy kicsit ;)

Remélem nem voltam sértő...:)

2011. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem vagy dagi. De ha gondolod adj le 5-6 kilót, és még jobb lesz.

Ilyen 47 kilós anorexia nervosasok véleményére én nem adnék..

2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem vagy sértő...:)de nem úgy nézek ki mint a modellek inkább fölrakok majd tényleg magamról egy képet és akkor meglátjátok...:)
2011. febr. 4. 15:30
 8/17 anonim ***** válasza:

Így látatlanban én egy 159 cm-s 64 kilós lány már molett. Nem dagi de olyan "asszonyos", ha nem haragszol:D Remélem nem. De jobb kifejezés nem jutott eszembe.

14 évesen én is 1.59m magas voltam és ehhez 47 kg, és ez tökéletes volt! Most 1.66m vagyok és 53kg, és jó az alakom, pár még így is van mit fogni csípőn...szerintem a te súlyod sok, legalább 55 kilóra le kéne tornáznod magadat.

De lássuk a képet:)

2011. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hónaljhájam nekem is van, és nagyon utálom, pedig csak 53kg (1,66m) vagyok:S:S
2011. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50kg lenne jó kb:)
2011. febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!