Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek nasiképpen?

Mit ehetek nasiképpen?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha megéhezek és kívánok valamit.
2009. febr. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nem ertettem a kerdesedet, a szornyu helyesiras miatt! De sikerult megfejtenem, tehat a kerdesed igy hangzik mit ehetek nasikepp, mondjuk ha ...

En sargarepat szoktam enni, de ha edesre vagysz, akkor egy kanal mez, esetleg egy kanal lekvart kapjal be.

De ha valamilyen gyumolcsot eszel, attol sem fogsz elhizni!

2009. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nyers zöldség, gyümölcs (a banánnal óvatosan)

puffasztott rizskorongok

ha nagyon kívánom az édeset én csinálok egy adag gyümölcsteát citrommal, sok édesítőszerrel - sokat segít

natúr joghurtba keverj diabetikus lekvárt, esetleg gyümit, zabpelyhet (a gyümölcsjoghurtok tele vannak cukorral, azért jobb a natúr)

2009. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem minden esetben számít egy étel energiaértéke, néhány alapanyag feldolgozása több energiát éget el, mint amennyit tartalmaz. Én pl. a Lidlben vásárolok előre felszeletelt, csomagolt, teljes kiőrlésű feketekenyeret, és ha nagyon-nagyon nassolhatnékom van, akkor megkenem vastagon a saját receptem alapján készült, jó sűrű, cukor nélküli szilvalekvárommal. Egyébként egy kis fahéj és/vagy vanília használatával be tudod csapni az ízlelőbimbóidat, ha saját készítésű desszertet csinálsz, mert a két fűszer aromája összekapcsolódik az agyadban az "édes" fogalmával.
2009. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!