Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak zsírból? Bőv....

Hogyan fogyjak zsírból? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Diétázni szeretnék van egy kis háj a hasamon és a combomon,de nem tudom mit egyek és mit ne hogy hamar lemenjen?nem nagyon tudom ki számolni hogy miből mennyit ehetek és a testzsírszázalékos dolgokat sem.

16 éves vagyok 162 cm és 53kg ez így nem tűnik soknak, és nem is az de komolyan rám fér egy kis diéta és mozgás!! nem vagyok anorex!!!!


mit sportolhatnék ha feszesebb szeretnék lenni és nem túl izmos?itthoni torna rubint rékára milyen gyakorisággal?


előre is köszönöm a segítséget!


2011. febr. 11. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Akár minden nap is tornázhatsz rá, nem leszel "izomkolosszus", ne aggódj. Legfeljebb hamarabb látszik az eredmény.


Ha nem akarsz igazán fogyni, csak formásodni (szerintem azt kéne, kevesebb ne legyél), akkor igyekezz kerülni azokat a kajákat, amikről tudod, hogy egészségtelenek: chips, kóla, sültkrumpli és társai.


Egyél kevés sót, kerüld ha csak lehet, rengeteg vizet megköt a szövetek között. Sima teával, zöld teával könnyen kihajthatod a felesleges vizet.

2011. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!