Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le kb.6 kg-t...

Hogyan fogyjak le kb.6 kg-t zsírból, ha nincs pénzem arra hogy naponta jó sok fehérjét egyek?

Figyelt kérdés
159 cm/61 kg 25 éves lány vagyok.Napi egy óra lassú kocogást és szobabiciklizést tervezek.Emellett naponta ötször ennék keveset (csökkentett ch és zsír,semmi nasi,kb 1500 kcal),sok folyadékot innák.Tudom hogy a ahhoz,hogy zsírból fogyjunk,sok fehérjét kell enni-inni.Nincs pénzem napi30-40 dkg csirkére,halra,hogy optimális legyen a bevitelem.A joghurt,tej fehérje szempontjából kevés,szerintem.A bab,lencse jó lenne fehérjének (nem is drága) de sok benne a szénhidrát.Akkor ha többször keveset eszek,(kevesebb fehérjével)sportolok,így izomból fogyok?Ezt el szeretném kerülni.
2010. nov. 7. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem jó lenne

én se tudok mindennap csirkét, meg halat meg társait enni, van amikor tészta és fogyok, kevsebbet kell enni

amúgy a tojás is jó:)

2010. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,igaz,a tojás is jó...akkor csak egyek kevesebbet,ennyi az egész?Próbálok azért minél több fehérjét enni(már amennyit tudok)
2010. nov. 7. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
a siker kulcsa a mozgás! szerintem az a lényeg h sok gyümölcs zöldségfélét egyél és tényleg ne nassolj.
2010. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...tehát ha kevesebbet eszek és egészségesen,akkor fogyok,és nem izomból...na ez jó hír.
2010. nov. 7. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy mellette sokat mozgok.
2010. nov. 7. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokat mozogj, akár táncolhatsz is. Egy árva fillérbe sem kerül.
2010. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!