Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás viszonylag gyorsan?

Fogyás viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni 58kg vagyok kb és 8kg leszeretnék adni az az igazság 90ről fogytam le ennyire kb 2év alatt:S De azt a pár feles kilot is le szeretném dobni ami megmaradt :S nem tudom hogy mit hogy csináljak kezdjek magammal mert semmi se használ már:S próbáltam tornázni akkor sem változott próbáltam koplalni akkor sem feladtam mindent szinte szeretnék csípőből és comból fogyni ez a két terület amit nagyon szeretném ha nem ilyen lenne mint most mert akár hogy is van így nem bírom elfogadni magam:S:'( 17/L
2011. febr. 15. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a koplalást kérlek felejtsd el a saját magad érdekében. Egyél rendesen, sok fehérje, kevesebb szénhidrát(bár ez is kell, mondjuk tk kenyér) zöldségek, gyümik(csínján), és valami olyan sport amit nem adsz fel azonnal. meg lesz az eredménye, hajrá! ;)

16/L

2011. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15.18 nem írtál sokat, de az végre nem hülyeség! 16 évesen, le a kalappal, hogy legalább ennyire képben vagy. Az ittlévők 99%-a ennél jóval idősebb, és akkora marhaságokat hordanak össze, hogy elképesztő.
2011. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy nincs is rajtod 8 kg +. Akik ilyen sokat fogynak azok képesek nem reálisan nézni magukat.

Szóval kép, és írd le hány cm vagy.

2011. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
165cm vagyok:)
2011. febr. 15. 20:18
 5/5 anonim válasza:
engem az érdekelne, hogy siekrült a 90ről 58ra?:$ énis akarok.
2011. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!