Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy összeszűk...

Ez azt jelenti, hogy összeszűkült a gyomrom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és már egy hete fogyózok, 2,5 kilótól szabadultam meg tornával és napi 5x-i étkezéssel. Most olyan állapotban vagyok, hogy a gyomrom ételt szeretne és éhes is, de a számba nem tudok ételt venni. Még ha rá gondolok hogy eszek egy müzliszeletet...nem tudnám megenni. Ez az a folyamat, amikor összeszűkül a gyomrunk?
2011. febr. 19. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, de ez nem az. Amikor összeszűkül, az olyan, hogy eszel, és sokkal hamarabb jól laksz, mint szoktál, én ilyenkor mindig ledöbbenek, hogy te jó ég, ennyitől jól laktam?! :D De ez meg nem tudom mitől van... Tényleg szinte már korog a gyomrom, de ha rágondolok, hogy valami (főleg szilárd) kaja a számba kerüljön, szinte undort vált ki :S Pedig nem vagyok/voltam anorexiás, vagy ilyesmi, sose akartam koplalva fogyni, mindig tudtam, hogy ennem kéne,de nem ment. Nekem ez csak átmeneti állapot szokott lenni, hullámokban rámtör, aztán elmúlik :-)
2011. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
énse vagyok anorexiás, de azért valamilyen szinten most jól jön, mert este már nagyon fel akartam adni az egészet, hogy nem ehetek semmi jó, finomat, most meg itt van előttem és meg se tudom enni:) egész jó,de remélem azért elmúlik majd:) köszi a választ:)
2011. febr. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!