Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők, hogy...

Miért gondolják a nők, hogy ha lefogynak, az azt jelenti hogy szebbek is lesznek automatikusan?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, kíváncsiságból. Szerintem a szépség és a testsúly két teljesen különálló fogalom, ahogy a hajszín, vagy épp a zenei stílus is. Ismerek olyan nőt, akin max 5 kiló felesleg lehet, de ló feje van, és ocsmány fogai - ennek ellenére meg van róla győződve, hogy abból az 5 kilóból lead 3-at, és akkor majd rohannak utána a pasik.


Ha valaki szép, szerintem gömbölydeden is szép... Valamiért mégis rengetegen bedőlnek ennek a marhaságnak, hogy szép = vékony. Mi lehet az oka?


2011. jún. 20. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
mert így van..szebbek lesznk.
2011. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Ad egy, a nők jelentős része nem a pasik kedvéért fog diétába, hanem mert nem érzik jól magukat a bőrükben.


Ad kettő, ha valakit rusnya fejszerkezettel vert meg a sors, attól még nem kell hájasnak is lennie mellé "nekem má' mindegy" alapon. Becsülendő, ha a legjobbat akarja kihozni magából a lehetőségeihez mérten.


Ad három, ha már rusnyaság: a szépség szubjektív fogalom, ha nem valami tényleg extrém rútságról, torzságról, aszimetriáról beszélünk, akkor az a szerinted csúnya csaj lehet, hogy más szemében szép.

2011. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én ezért nem is fogyok már évek óta, mert a tudatalattim valószínűleg visszatart. így még foghatom a kövérségemre azt, hogy szerencsétlenséghalmaz vagyok, de ha lefogynék, akkor szimplán csak ronda lennék, meg felmerülnek az egyéb gondok. szóval így kényelmes nekem, ráfogom a kövérségre is kész, de én nem is gondolom, hogy a fogyás megszépít.
2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát erre én se tudok mást mondani, csak azt, hogy tényleg így van.Te komolyan azt hiszed, hogy nem fordul meg egy bombázó testű de viszont ronda fejű nő után egy pasi?Dehogynem!Azok a férfiak akik így utána néznek egy nőnek nem a fejét nézik hidd el!Lehetsz te szép kövéren, senkit sem érdekel.Van olyan ismerősöm akinek nagyon szép arca van de van rajta 15 kiló felesleg és a kutyának se kell.De a kicsit csúnyácskább arcú tökéletes alakú lánynak meg van barátja, és ha akarná egyszerre akár 5 is lehetne.Igenis számít az, hogy valakinek jó alakja legyen.És a nők hány százaléka van tökéletesen megelégedve az úszógumijával?Szerintem elég keveseknek az álma a kövérség.Szóval fontos az önmagunkkal való elégedettség, önbizalom, egészség.
2011. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a kérdezővel, de sajnos igaza van annak is, aki azt írja, hogy egy vékonyabb, de csúnyább arcú nő után hamarabb megfordulnak a férfiak...

Ki tudja miért, de így van...

2011. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Mert még mindig jobb egy ronda nő, mint egy ronda kövér nő.
2011. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Igen, sokan azt hiszik, mivel a közvélemény folyamatosan azt sulykolja, hogy légy sovány akkor szép leszel, ne menj ki a strandra ha nem adtál le előtte legalább 10kilót, koplalj és sokkal jobb lesz neked. Ha a média nem olyan lenne amilyen, valószínűleg sokan másképp gondolkoznának, mondjuk mindig is voltak vannak és lesznek is hiszékeny emberek..
2011. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mert ez így igaz. Amikor kövér voltam, az arcom is gömbölyded volt, és elhiheted hogy nem állt valami jól. Sőt..

És nincsen lófejem meg semmi ilyesmi, még is jobban megnéznek az utcán mostmár.:)

L

2011. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja, és nem mindegy, hogy a "gömbölydedség" alatt mit is értünk. Ámerikában már vannak tonna-donna modellek és XXL szépségversenyeken induló nők is, van rajongótáboruk, önbizalmuk, karizmatikus fellépésük és általában tényleg szép az arcuk, sokuk baromi jól mutat.

DE ugyanúgy nem egészséges a testtömegük, tehát a megjelenésük se, ahogy a csonti modelleknek sem, akiknek xilofonozni lehetne a bordáikon. Csini pofi ide vagy oda, a morbid obezitás súlyos hátrány és rizikó.

2011. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert tényleg szebbek lesznek.

Az alaknak egyértelműen jót tesz, de az arcnak is.

Egy dundi arc elveszti a karakterét, nem látszódnak annyira az egyedi vonások, csak a felpuffadt orca, toka.

Nem látszódik az áll vonala, a járomcsont, ami a szépségét kiemeli.

2011. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!