Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért puffadok fel állandóan?

Miért puffadok fel állandóan?

Figyelt kérdés
egészségesen táplálkozok (néha mondjuk megszegem a diétát)és állandóan felpuffadok.Ha tegyükfol fogyok 1,5 kg-ot akkor is evés után ugy érzem kilyukasok és amiko tükörbenézek ugyan olyan sörhasam van mint fogyó előtt.Igaz kicsit többet eszek néha a kelleténél de elegendő vizet is iszok(néha izesitetlen teákat is).Anyukám pedig aztmondja ez csak serdülőkori dolog és fog majd változni de én nem akarom igy hagyni az alakomat!Derekam meg nincsen is csak egy nagy kemény sörhas...De valami tuti nincs rendben az egészségemmel mert sokszor hasmenésem van utána pedig szorulásom és 3. honaja nem is jön meg(de nem vagyok terhes ebben biztos vagyok!!! :D)lehetne ezen valamivel segiteni? mert nekem már az is eszembe jutott h leheyt nagyon ki van tágulva a gyomrom mert a hasam felső részén mindig jobban van felpuffadva.
2009. febr. 14. 15:29
 1/1 anonim válasza:
Ha még mindig nem jött meg, van néha-néha kimarad,fordulj nőgyógyászhoz (ha még szűz vagy a vizsgálat előtt mond el az orvosnak). Addig is próbáld ki a Premens tablettát. Vény nélkül kapható, gyógynövény alapú. A puffadás több okból is lehet. Ha túl sok a gyomorsavad, Ha az epéd nem jól működik.(erre igyál minden nap 1 bögre gyenge cickafarkfű teát.Mind 2 bajra jó.) Vagy ha széklet problémád van. Próbálj meleg italt kortyolni, vagy mindennap egyél levest is. Ezenkívül elég folyadékot de ne evés közben. Inkább előtte vagy utána. Ettől talán minden nap lesz székleted és nem lesz hasmenésed. Az "ok nélküli" hasmenés laktóz érzékenyeknél fordul még elő. Szerintem mindenképp érdemes kivizsgáltatni.
2009. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!