Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék ( nem egyik...

Fogyni szeretnék ( nem egyik napról a másikra és nem koplalással) segitenétek?

Figyelt kérdés
Az utobbi honapokban abszolut nem figyeltem magamra, nagyon nagy volt az étvágyam és csak ettem meg ettem. Mozogni nem mozogtam semmit de ezen teljes mértékben szeretnék változtatni. Szeretném tapasztalt emberek segitségét igénybe venni. 166 cm vagyok és 70 kg. 9 kg-ot szedtem fel, soha nem voltam vékony alkat de ennyire elhanyagolt sem. Valaki segitene egy dieális étrend kialakitásához ? Valamint a mozgás terén. Előre is köszönöm.!! (17 ,lány)
2011. febr. 21. 21:32
 1/5 dörrmee válasza:
100%

szia, szeretnék segíteni! gondolom ugy szeretnél fogyni, mint bárki más hogy bármit ehess..:)én most áttanulmányoztam az update kódrendszert és szerintem lehet tartani, mert bármit ehetsz csak az idő van korlátozva! [link] ha ez annyira nem érdekel(bár szerintem nézd meg!)akkor egyél napi fél grépfruitot és igyál napi 2 liter vizet. próbáld meg a vöröshúsokat és a cukros dolgokat kiiktatni. nasizz helyettük gyümölcsöt vagy joghurtot(étcsoki néha belefér).

mozogj bármit amit szeretsz a lényeg h mozgassa át az egész tested. pl.: úszás, futás, elipszis gép stb :) sok sikert! remélem segítettem valamennyire;)

2011. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se koplalj mert nagyrészt izmot is veszítesz, meg folyadékot és ilyenkor az emésztésed is lelassul. Ne felejtsd el, hogy ez nem 2 hét és nem is 1 hónap. Hogy végleges maradjon, és a bőröd se legyen aszott, akkor inkább kitartó légy ne sürgesd magad.
2011. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

minden egészséges fogyókúrában van minimális koplalás...pl ha eddig ettél este 8 után, le kell szoknod róla.

A legjobb, ha hetente 4x eljársz futni(lehetőleg ne utcán, mert tönkremennek az ízületeid) + még tornászol otthon:) Egyél rengeteg zölsdéget, gyümölcsöt, lehetőleg fehérhúst. Hagyd a cukros italokat, igyál vizet, vagy mézes teát. Édesítőnek használj MINDIG mézet. És óvatosan az édességekkel:)

2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget, kedvesek vagytok !
2011. febr. 24. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a fatblockot.. olvass utána..
2013. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!