Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki beszéljen le. Annyira...

Valaki beszéljen le. Annyira nagy a kísértés. Mit ehetnék vacsorára? Lent

Figyelt kérdés

reggeli: 1 szelet tk toast(vékonyan vajazva,pulykasonkával,1 szelet sajt+ rengeteg uborka.)

tízórai: 1 doboz málna.(kb 30 szem):D

most értem haza


anyukám vett kókuszos kakaóscsigát és lassan vacsorázok, de nem akarom már megenni és egyáltalán nem akarom, kérlek beszéljetek le róla.


mit ehetnék vacsira? rántotta zöldségekkel jó vacsira?


2011. febr. 22. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A rántotta tökéletes. És utána egyél nasinak mikrós almát: 1 almát összevagdalsz, meghinted fahéjjal és mikróba teszed tányéron 4 percre. Isteni lesz, meglátod. :) A csigát meg dugd el jól és reggel edd meg nyugodtan! :)
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

éhes vagy. Egyél most. Két db főttojást, és a zöldségeket. Nem kell rántotta. Ez hamarabb kész is lesz, és nem zsíros.

Lehet kicsit lágy a közepe: öt perces.Lassan egyed. Előtte egyél valami répát vagy almát amíg fő.Mehet hozzá egy-két szelet tk kenyér.

A kókuszos csigát vagy etesd meg egy család taggal, vagy fagyaszd le folpackban boldogabb időkre!

Vagy majd reggel megeszed. Örülni fogsz neki, és mire beérsz a suliba lemozgod.

Ebédelni ki fog?

Ha tényleg nem ebédeltél, akkor edd meg nyugodtan a kókuszos csigát, és attól még vacsorázhatsz.

2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

oké. köszönöm.


és van valaki aki úgy fogyott le hogy reggelire egyszer egyszer péksüteményt evett? ( 1 héten 1x 2x)


lehet reggelire sem eszem meg, mert most komolyan gondoltam a fogyókúrát.(:


köszönöm a választ,szívesen olvasok még:D

2011. febr. 22. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezt fogom tenni:


Iszom egy jóóóó nagy bögre citromos teát, cukor nélkül, (vagy vizet),

aztán egy pohár kefirbe szórok tökmagot, napraforgómagot, ilyesmit, és széééép lassssssan kikanalazom.


Szar ügy :-)


Ne edd meg a csigát... ne edd meg... pfuj, nagyon pfuj!!

Gondolj rá, mennyire nem jó az neked, csupa cukor.

Ne..

2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én úgy fogytam le hogy hetente 2 reggel ettem péksütit (kedden kakaóscsigát, pénteken pizzásat) a lényeg hogy mozogj rendszeresen, és utána rendesen egyél ;) (főtt étel, sok gyümi stb..)
2011. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon l keveset ettél ma, ennél többet kell enni. Egy héten egyszer, kétszer ehetsz reggelire kevés péksütit. Nme mindennap, és nem sokat!
2011. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

sztem edd meg a kókuszos kakaóscsigát, utána egyél egy jó hagymás-szalonnás rántottát finom friss félbarna kenyérrel(tudod aminek olyan finom lágy a közepe), azután este fél 8 körül süssél néhány darab palacsintát. ezután csinálj magadnak egy tányérba 6 db-t, mégpedig úgy, hogy: 2 db túrós, 2 db kakaós, 2 db lekváros. de úgy is csinálhatod, hogy csak túrós és beleteszed egy mélytányérba és főzöl hozzá egy kis csokipudingot. azután ráöntöd. ez a kedvencem amúgy. jah meg még a diós palacsinta is finom csokiöntettel.

ezek után odaülsz a tv elé és elfogyasztod az egészet. nincs is ennél jobb, egyszerűen isteni!

2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj:) Szegény, átérzem:D Nekem egy hatalmas kakaóscsiga lapul a szekrényemben. Szerencsére, mióta délelőttönként teljes kiőrlésű kenyeret eszek meg egy-két zabkorpás-kakaós abszolút diétás muffint, azóta nem kívánom az ilyen édességeket:) Mert tudom hogy az alakomat veszélyeztetik:( (ami még közel sem tökéletes..) Bár nem vagyok elhízva mások szerint (173 cm, 65 kg) De rossz nézni a piszkafákat :( Én csak erre gondolok, iszok egy nagy adag vizet és már nem is vagyok éhes. Sokszor a gyümölcs is elég amikor az édes ízt kívánom (:

Anyukádnak pedig szólj hogy NE vegyen ilyeneket!:D Inkább támogasson:) Könnyebb úgy, persze, biztos jót akart (mamámék is ilyenek), de csak velem szúrnak ki meg a gyenge akaratommal :D

Mondjuk szerintem egy idő után amúgy is vissza tudod utasítani az ilyen péksütiket. Én január eleje óta diétázom, egyszer volt egy kicsi kilengésem egyik héten, erre tele lettem pattanással. Na azóta abszolút tényleg nem eszek se cukros se lisztes dolgokat :D

Kitartás:):)puszii

2011. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
figyi! Nincs semmi a hasadban! Így persze hogy mindent megkívánsz. Ha fogyni akarsz, legyen mindig a hasadban valami. Rostos cucc. Egyél 3 óránként eg yrépát, vagy egy negyed fej salátát, vagy almát, barnarizst, káposztát..lényeg, hoyg legyen valami anyag is, mennyiség, amivel a beleid foglalkozhatnak. Különben 3 nap múlva nagyon éhes leszel. É s nem is egészséges. A beleknek dolgozniuk kell!A sok uborka jó, d e nagyon régen volt. A málna nagyon gyenge, kell mellé legalább 2 Hamlet.
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

arra a kérdésre, hogy tudott-e vki úgy fogyni, hogy néha péksütit evett reggelire: én vagyok a kézzel fogható példa. pedig nem is néha, és volt, hogy kis csokit ettem a délelőtt folyamán, mégis fogyok.

a tapasztalataim szerint a mértékletességen van a hangsúly (nem a teljes megvonáson), azon, hogy délután és este mit eszel, illetve a mozgáson. ha erre a háromra odafigyelsz, szenvedés nélkül le fogsz tudni fogyni

2011. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!