Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régebben nagyon sovány voltam,...

Régebben nagyon sovány voltam, most két év alatt felszedtem jó pár kilót, de sokat is nőttem. A karom most is elég vékony, és amit felszedtem kilókat a hasamra mentek. Mit sportoljak vagy mit tegyek hogy nyárra lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés
Most 168 cm, 46 kiló vagyok. Mit sportoljak? Kis városban élek, nincs fitneszterem, sportcsarnok, nekünk pedig nincs meg a lehetőség sportgépek vásárlására. Hetente 1x van zumba óra, járok is, de nem tudom, hogy az elég e a cél eléréséhez. Mit tudnék sportolni, amitől lapos lenne a hasam? Előre is köszönöm a válaszokat
2011. febr. 22. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj meg de én 169cm-el vagyok 52kg-os és többen megszólnak hogy milyen csonti vagyok. szerintem neked sem kell fogynod! de ha mindenáron formálni akarod magad: fuss. ahhoz nem kell semmi extra felszerelés
2011. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy sportolj se terem se sportcsarnok nem szükséges. Ha kisvárosban élsz valószínűleg van bicajod, menj biciklizni. Ha ez nem jó akkor fuss este vagy reggel. Ha egyik sem akkor meg tölts le aerobik videókat és tornázz azokra.
2011. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A futás tökéletes erre. Amúgy nagyon sovány lehetsz. Én hasonló magassággal 53-54kg vagyok!
2011. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!