Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ! 0-45 perces gyors sétától a...

! 0-45 perces gyors sétától a futópadon lehet e fogyni, ha utána nem vacsizok?

Figyelt kérdés
Csak a vacsorát hagyom ki amúgy reggelzek és ebédelek
2011. febr. 24. 10:44
 1/2 anonim válasza:
100%

Egy darabig biztos. Aztán elkezdesz hízni a kihagyott vacsi miatt...

amúgy a 45 perces gyors séta is elég kevés ha fogyni akarsz. A kajálásod meg egyenesen rossz.

Reggelizz tízóraizz ebédelj uzsonnázz és vacsizz. Az össz kalóriabevitel legyen kevesebb mint amire szükséged van.

Nem írtál alakot kort stb szal csak általánosságban tudnám mondani hogy 30 perc intenzívebb futás után ürül ki a glikogénraktár az izomból és utána kezdi el a zsírt égetni.... Nyilván ezt sok minden befolyásolja.

2011. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket nem értem, de komolyan. Én az edzőtermi edzés híve vagyok, de valaki csak azért lemegy terembe/vesz egy futópadot, hogy sétálhasson, de amúgy mindenhova kocsival hurcolja a seggét.... Sétálni lehet a szabadban is.


Ja és enni nem ártana utána. Max ne töltsd vissza a glikogénraktáraid értsd egyél CH mentesen... Pl: rántotta tojásfehérjéből (a sárgájában sok a zsír), túró, hal, csirkecsöcs...

2011. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!