Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tükörtojást is lehet enni...

Tükörtojást is lehet enni vacsorára, vagy csak főtt tojást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A tükörtojás zsiradékban sül, ez már eleve nem jó, és azt csak kenyérrel tudod megenni, amíg a főtt tojást magában is.
2011. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, nem értem, miért lehetne a tükörtojást kenyérrel enni :O Míg fogyiztam volt hogy anyu tükörtojást csinált, de pár szelet sonkával + paradicsommal, paprikával ettem meg, NO kenyér.

Kedves kérdező! A főtt tojás jobb választás, ahogy az első is elmondta, miért. De ehetsz lágy tojást is, ahhoz se kell zsiradék.

2011. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vacsorára semmiképp sem fogyassz tükörtojást. Inkább valami zöldséget, vagy esetleg csinálhatsz nagyon jó zöldség-kombókat, mixeket, esetlegesen joghurtot. A tojást inkább reggelire ajánlanám egy kiflivel és napközben mindenképp mozogj. Fuss, biciklizz, vagy menj el úszni naponta legalább fél órát.
2011. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!