Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék vacsorára?

Mit ehetnék vacsorára?

Figyelt kérdés

6:30 kor keltem ittam egy erősebb tejeskávét fél bögrével kb 10:00 kor ettem egy almát (azér ilyenkor mert távol lakok a sulitól és 7:40 megy a busz 8:30 kor vagyok bent plusz 15 perc séta 9 kor meg már kezdődik az órám)

13:00- kor még egy almát 13:30 kor mégegyet ittam 1 liter csapvízet most 15:00 kor csiáltam egy rántottát 3 pici tojásból egy pici kolbászal, 1 nagy paprikával, 1 kisseb fej vöröshagymának a felével és fél deci tejel.

kb 1 óra múlva mozkog egy kicsit lépcsőgéppel és torna gyakorlatokat csinálok kb 45 perc.

17 éves lány vagyok és nagy súlyfelesleggel küzdök de ezt nem részletezném.


2011. szept. 28. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél meg egy nagy tál zöldséget jó sok csirkemellel. alig ettél ma valamit, ez koplalás!
2011. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem eszel inkább? Heti fél max 1 kilót lehet úgy fogyni, hogy ne legyen maradandó károsodása a szervezetednek. Ez amit csinálsz erősen tápanyaghiányos állapot, és nem fogod bírni hosszú távon. Hidd el nekem, többször próbálkoztam ezzel én is. Ráadásul amint eléred az álomsúlyod (ha mégis kitartasz és eléred) és elkezdesz enni, kamatostól jönnek vissza a kilók.


Nézd meg az ételek minőségét, és egyél rendesen. Olyan étrendet alakíts ki, amit akár 10 év múlva is tudsz tartani, így elkerülöd a visszahízást. Ha nagy túlsúlyod van, akkor 1500 kcalnál nem is szabadna kevesebbet enni, és megdöbbennél, hogy mi minden fér bele 1500 kcalba.


Ami a vacsidat illeti: egyél halat vagy húst salátával, tojást zöldséggel, túrót bárhogy elkészítve ahogy szereted.

2011. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tényleg alig ettél ma!

ha korán reggel nem is birsz enni,akkor csomagolj magadnak és később megehetnéd.ehetnél pl: magos zsemlét gépsonkával uborkával v. paprikával.

ha ahzaértél akkor meg ehetnél zölségköretet csirkemellel,hallal,v. főtt tarjával.

estefele meg joghurtot müzliszelettel,esetleg kefírt.ha még éhesnek érzed magad akkor:alma, körte,pár db szilva.


próbáld meg már előtte nap beszerezni a másnapi kajádhoz a hozzávalókat

2011. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!