Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellipszis tréner és strip...

Ellipszis tréner és strip aerobic?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,rossz állóképességgel,már vagy egy éve nem edzettem,szeretnék nyáron újra elkezdeni edzőterembe járni(akkora lesz pénzem) de addig is szeretném kicsit visszahozni magam.Elkezdtem diétázni,ellipszis tréneren futni,erősebb fokozaton fogódzkodó nélkül,egyelőre még csak 20 percet bírok,majd levezetésként 3 perc taposás.Két napja csinálom,de régi tapasztalatokból merítve,hamar növekedni fog az adag,majd ha jobb idő lesz szabadba megyek ki futni.Emellett,szeretném csinálni Carmen Electra sztriptíz aerobic gyakorlatait,az is egy óra mozgás.Mit gondoltok,szerintetek,így még fogyhatok is valamennyit nyárig,de az álloképességem javulni fog annyira,hogy elkezdjem kifulladás nélkül az edzést? Köszönöm.
2011. febr. 28. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!