Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 tojásfehérje (44 kCal), egy...

3 tojásfehérje (44 kCal), egy paradicsom ( kb 30 kCal),2 szelet pulykafelvágott (kb 45 kCal) nagyon kevés ebédre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem , de krumpli nem árt mellékelve .
2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ránézésre szívroham számomra a kevés mennyiség, de hát ez attól is függ, hogy a nap többi részében mit, hogyan eszel, hogyan osztod el a kalóriabevitelt. Bár még így is sokkoló egy 120 kcal egy étkezés :D. Ezt inkább uzsonnának tudom elképzelni. Ebédre rendes étel kellene: sovány hús+rizs
2011. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor még dobok hozzá egy két szeletet :)
2011. márc. 3. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért nem veszed meg rendesen a húst? Ne csak azt nézd, hogy veszek 10 dekát 200 Ft-ért, hanem összességében hasonlítsd össze. Nálunk ezek a csirke meg pulyka felvágottak ilyen 1800-2000 Ft / kg, míg maga a csirkemell, ami hús! 1300-1500 Ft / kg. Nem beszélve arról, hogy ezekben a felvágottakban van állítólag 11 g fehérje, míg a húsban 20-24 g. Plusz ugye nem is tudhatod, hogy a felvágottas 11 g fehérje tényleg húsból származik vagy szóját adnak hozzá. Nem bántásból írom, csak nem mindegy :).
2011. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp csirkemellett pároltam volna mellé,csak sajna ma nem tudtam elmenni üzletbe , és csak felvágott maradt otthon.
2011. márc. 3. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jólvan :P :). Igazából én már pénzt nem is adok ki felvágottért, a reggeli szendvicsbe is rendesen húst rakok, mióta rájöttem a különbségre mind összetételben, mind anyagilag.
2011. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!