Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta én így...

Szálkásító diéta én így gondoltam reggeli:tej+gabonapehely tízórai:alma ebéd:főzelek vagy tojásfehérje szigorúan fehérje tízórai: alma vacsora:tojásfehérje, műzli, főzelék ez így megfelelő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:06
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem.

Reggelire tej nem kellene, müzli az jó, de ne a csokis cucc, hanem a sima natúr (amúgy zabpehely lenne a legjobb).

Ebédet 2 részletben kellene megenni amibe legyen fehérje ahogy írtad is + kevés rizs meg zöldség. Fontos a szénhidrát is, persze arra figyelni kell.

Vacsorára pedig csak fehérje: tonhal, hús, sajt, joghurt, túró (ajánlom a Cottage Cheese-t).

Nem írom le az arányokat, mert nem tudom hány kiló vagy, milyen magas, de:

kezd: fehérje: 3 g/tskg, illetve szénhidrát: 2g/tskg, aztán a szénhidrátot szépen kezd csökkenteni. tskg = testsúlykilogramm.

Remélem tudtam segíteni.

Ja és sport: kardió és súlyzós edzések kellenének, heti 3-4-5.

2011. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
húh köszi ez eléggé kimerítő volt,amúgy natúr műzli de akkor eszem tej nélkül!és figyelek az esti táplálékra is és próbálok beiktatni súlyzós edzéseket is a kézi súlyzózás is jó?
2011. ápr. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!