Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,187cm, és 85kg...

17 éves vagyok,187cm, és 85kg és lány. Mennyi lenne a jó súly?

Figyelt kérdés

Ehhez a magassághoz mennyi az átlagsúly?

Próbáltam én fogyni, de nagyon hajlamos vagyok a hízásra :(


2011. márc. 3. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Szia! Mivel magas vagy, így szerintem nem olyan vészes az alakod! De 75-80 kg lenne az ideális.
2011. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
80kg szerintem
2011. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez sem sok, de 80 körül lenne tényleg ideális.

Mondjuk az izommennyiségtől is függ.

2011. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó magas vagy amúgy tényleg:-D
2011. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nah először is örlük hogy nem a negatívumokat kaptam hogy de béna vok hogy még témát se tudok választani :D

Amugy igen... elég magas... túl magas :D De már megszoktam. :))

Amúgy még a 80is sok.. mert amikor nem eszek (mert alszok egész nap:D:D) akkor le megyek 80ra...

De nem könnyű ..

Főleg a hasam... onnan hogy tudnék leadni?

2011. márc. 3. 23:32
 6/21 anonim válasza:
Majd a modik átrakják a megfelelő helyre a kérdésedet! Felüléssel sokat tudsz javítani és szép lesz a a hasd, de a hulla-hopp karika is jót tesz.
2011. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Akkor oké :))

Hullahopp karika :O Na ez új :))

Én az ugráló kötelet hallottam hogy jó.. deee kicsi a hely.. meg nézne a család hogy mit ugrálok :D

A felülés...háát..van haspadom, mostmár csak rá kell vennem magam :)

Köszi az ötletet :)

2011. márc. 3. 23:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Sajnos helyi fogyás nincsen. Azt mondják, a futás a legjobb, bár nem mindenki bírja (sokaknak ez hihetetlen, de tényleg van így...). Úszás, biciklizés.

Étkezésnél a fehérlisztes, cukros dolgokat próbáld mellőzni, vacsorára ne egyél szénhidrátot, és lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél.

[link]

Itt ki tudod számolni, miből, hogyan, mennyit.

2011. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Futást is elkezdeném, de nagyon hideg van, és veszélyes a környék. De lehet hogy fogom a kutyát és heti 3x elmegyeünk futni :)


őőő.... nekem ez amit linkeltél magas :D nem értek az ilyenhez :S De utána nézek :)) Köszi

2011. márc. 3. 23:44
 10/21 anonim ***** válasza:

A Te alapanyagcseréd 1727.70 kcal, ez alá nem nagyon kéne menned napi bevitelben, mert "átprogramozod a szervezeted" (én sem akarok hülyeséget írni, késő van, nem tudok koncentrálni:-D)

Példának, a te esetedben heti fél kg fogyáshoz 2127.94 kcal a megadott bevitel (ezek körülbelüli értékek), közepes aktivitásnál értve.

2011. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!