Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés előtt érdemes magas...

Edzés előtt érdemes magas szénhidráttartalmú ételt enni, ha szeretnék izmosodni, de 2-3 kg-ot zsírból leadni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre izmosodni és zsírból leadni, ez két külön folyamat. Ajánlott olvasmány: shop.builder.hu vagy edzesmester.com
2011. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de úgy gondoltam, hogy a 2-3 kg még nem olyan nagy felesleg, amit magától ne égetne el a szervezetem a sport hatására.

Vagy még ilyen mértékű zsír elégetése is akadályozza az izomzat fejlődését? Csak vagy-vagy alapon működik?

2011. márc. 6. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
De izmosodáshoz hogy jön a nagy ch tartalmú étel?
2011. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarul!: nem kell leadnod semmit, hanem eddzened kell és futni vagy ilyesmi és így kb az a zsír amit le akarsz adni majd átalakul izommá
2011. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy alakul át, tejóég. Láttál olyat, hogy 1 kg zsír 1 kg hússá alakul át? Most komolyan. Adtam két linket, tessék szépen utána olvasni mindennek, nem sült galambot várni. Tudom, hogy idő, de ha nem szánjátok rá magatokat, soha nem fogjátok megérteni.

Kérdező: ha kalóriadeficit van és mozgás, akkor lemegy a zsír, de izomtérfogat növelés nincs, ahhoz kalóriatöblet kell. Tehát választanod kell, hogy először leadod a felesleged vagy először izmosodsz. Ilyen kis mértékű feleslegnél egyébként az izomtérfogatnövelés hasznosabb első lépésnek, mert ugye minél több izmod van, annál több kalóriát éget el, magyarul utána könnyebb lesz leadni. De mint írtam, olvasni a megadott oldalakat és akkor nem kell minden nap itt feltenni kérdést :).

2011. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!