Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van ha nem tartok pihenőnap...

Mi van ha nem tartok pihenőnapot? (edzés)

Figyelt kérdés

a héten eddig minden nap tornáztam/lovagoltam min. egy órát, szerdán tornáztam is és lovagoltam is, szombaton pedig összesen 2 és fél órát tornáztam (reggel és este. A lényeg az, hogy mi van ha ma nem pihenek, és holnap sem. (ergo a 2 hét között nincs pihenőnap)

köszi

20L


2011. márc. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi.Nem tudom ki találta ki ezt a pihenőnap dolgot. Ha valaki pl versenyszerűen sportol az sem tart pihenőnapokat.
2011. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs avval ha napi szinten sportolsz.Csak arra figylej h ne ess tulzásba.Nem tudom h tanulsz vagy melozol,de ha még nem melozol akkor majd figyelj oda h akor is mozogj eleget.Én gyerekkoromban napi szinten edzettem,most csak heti 3 jut,ami szintentartáshoz jo,de fogyáshoz nem.Az a baj h hozzászokott a szervezetem és már nem elég a heti 3 edzés.Szóval tulzásokba se ess.Amúgy hátrányodra tuti nem válik.Én is le tudok fogyni csak jobban oda kell figyelnem a kajára és egyéb.
2011. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az izmaid nem tudnak fejlődni! Nem akkor fejlődnek, amikor mozogsz, hanem akkor, amikor épp pihensz. Alvás közben, stb. A pihenőnapok tehát ahhoz kellenek, hogy részben pihenj kicsit, részben hogy fejlődjenek.
2011. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj, felejtsük már el azt a "nem tudnak fejlődni" hülyeséget. Világ életemben sportoltam, versenyszerűen.

mindíg heti 7 napon volt edzésem, és képzeld fejlődtem. Úgyanúgy ahogy az összes többi sportoló is.

2011. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jelenleg még tanulok, és egész életemben a szabadban fogok dolgozni. (lovas edző, tréner, stb). Köszönöm a válaszokat! :)
2011. márc. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!