Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, Duci...

Mi a véleményetek, Duci vagyok? Vagy csak telt?

Figyelt kérdés
164cm/68kg vagyok. Légyszi írjátok meg a korotokat, és a nemeteket is!
2011. márc. 7. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"a csipőm egy kicsivel szélesebb, az úszógumim kisebb, a fenekem kerekebb, a mellem nagyobb" xD

Szóval teljesen más... Bocsi, de úgysem fogsz olyan képet találni, fotózd le magad egy passzos, de nem bevágós ruhában (csak hogy lássuk az alakod, és ne kelljen fehérneműben lenned, ha nem akarsz, mert gondolom nem akarsz), és tedd fel arc nélkül.


De úgyis már ez alapján sokan azt fogják mondani, hogy "fúj, dagadt disznó, ne zabálj annyit", mert sok erre a paraszt. Amúgy szerintem csak telt, de én biztos elfogult vagyok:-D

2011. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát én kb így nézek ki. és szerintem duci vagyok. :S

21/L

2011. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mint leírtam: "ami leginkább eltér a lánytól az a mellem. a többi csak minimálisan". ha ugy jobban tetszik akkor tekintsetek el az eltérésektől, a mellemet kivéve!


A kérdésemből szerintem kiderül, hogy van önkritikám, hiszen a duci és a telt szavakat használtam, de azért kövér diszno nem vagyok. (szerintem)

2011. márc. 7. 23:36
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindenesetre bátor vagy,hogy ezt így felteszed,ráadásul egy olyan képet,amin épp kaja is van a kezedbe :D :)

Hány éves vagy?Ez is sokat számít ám!

2011. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
21. A képen nem én vagyok, csak igy nézek ki. Ettől függetlenül leírhatod a véleményed! Köszi :)
2011. márc. 7. 23:40
 6/25 anonim ***** válasza:

A legelső vagyok.

Bocs, ha félreérthető voltam. Szerintem ez még egy elfogadható szint, csak ismerem az itteni hozzáállásokat, úgy gondolják, az a természetes, ami a címlapokról köszön vissza rájuk, aki súlyosabb, az már kövér. Erre értettem. Én sem vagyok sovány, de egy 130 kg-os emberre sem mondanám, hogy dagadt disznó, nem vagyok olyan fajta.


Utolsó:

NEM Ő VAN A KÉPEN!

2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre és nem a te válaszodra reagáltam, az nagyon korrekt volt. Megpróbáltam előre is válaszolni a dagadt disznózásra :-), mert az szerintem más kategória.
2011. márc. 7. 23:46
 8/25 anonim válasza:

szerintem ezzel (még) nincs semmi gond , én pont szeretem az ilyen lányokat , és van még pár haverom aki egyetért velem

azt mondanám hogy telt , de egyáltalán nem vészes csak ennél már ne legyen több

22/F

2011. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
szerintem duci. ennél én jóval vékonyabb voltam (nem tudtam ennyire összefogni magamon a felesleget), bár a fenekem hasonló volt, és ducinak éreztem magam rendesen. azért még nem kövérnek, mert jó öltözködéssel lehet kompenzálni ennyi felesleget :)
2011. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sok... én 10 kilóval kevesebb és 1 centivel alacsonyabb vagyok, de még így is elég kövérnek érzem magam... :S
2011. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!