Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? Lehet...

Hogyan kezdjek neki? Lehet valami jó diétát csinálni rohanó életben?

Figyelt kérdés
66 kg vagyok de nagyon zavar hogy nem jönnek rám a 28-as gatyák, nyáron híztam pedig elég sokat mozogtam!hogyan tudom leadni? 164 cm vagyok, 21 éves! mennyi idő alatt tudnám elérni az ideális 58 kg-ot? és hogyan? előre is köszi a segítséget!
2011. aug. 25. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha zsírt akarsz leadni (nyilván azt szeretnél) akkor szálkásító étrend "diéta" mindegy hogy hívod, és súlyzós edzés, vagy nagy ellenállású saját testsúlyos. az energiabevitelt úgy lődd be, hogy ne fogyj többet heti 1 kilónál!
2011. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pont az a lényeg, hogy a rohanó életben is találj magadnak időt MAGADRA, mert te vagy a legfontosabb

a munkahelyedet bazira nem fogja érdekelni, ha belebetegszel a hajtásba, max. kirúgnak, de kártérítést nem kapsz

nem érdemes feláldozni magad

legyen időd magadra, a táplálkozásra, ne egyél meg kapkodva bármit, csak mert nincs időd

2011. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyorsan sosem szabad fogyni! havi egy kiló, és rendben van a szervezeted...még hohy havi egy kiló? na neeem...de! számítsd ki az évi 12 kiló! olyan karcsú leszel jövő ilyenkor, hogy csak na! a lényeg: a diétától a szervezeted nem károsodhat! arra nagyon vigyázz...lassan járj, tovább érsz(élsz)..és nem csipegetni hambit, csipszet, vattacukrot a búcsúban, nagy tortát a főnök- barátnő, stb név és szülinapján...mindig csak diszkréten! megéri!az alkohol, kenyér, kristálycukor, komlóbefőtt(sör), körömpörkölt akármivel...ezek a legveszélyesebbek..(és a legfinomabb)
2011. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!