Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus trainer, szerintetek?

Elliptikus trainer, szerintetek?

Figyelt kérdés

Mit formál leginkább, mennyire jó eszköz, ha fogyni, formásodni szeretnék (diétázok természetesen), és naponta kb mennyit érdemes használni, hogy legyen értelme?

(A kérdésre válaszoljatok, ne másra. Köszi)


2011. márc. 10. 12:45
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én 3 évvel ezelőtt ennek segítségével fogytam le 14 kg-ot.Egyszerűen imádtam!szinte minden nap használtam,kezdteben 20-30 percet,de a végén már 60 percig nyomtam és intenzíven,nem csak úgy ráérősen.Az a lényeg,hogy ha fogyni szeretnél és nem erősíteni,akkor kicsi vagy közepes erősségű fokozaton használd!!! Rólam szó szerint szakadt a víz az edzés végére úgy megizzasztott!Formálja és fogyasztja a combokat,vádlit,feneket,csípőt,karokat és a hasat is!Igazából mindenedet átmozgatja!Csak ajánlani tudom!Véleményem szerint az egyik legjobb aerob mozgásforma!Vágj bele!Hidd el szuper!
2011. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, igazából, örülök, hogy ezt olvasom, mert ismerősnél kipróbáltam, és nagyon tetszett (jobban mint a szobabicikli), csak nem tudtam, belevágjak-e.

(Meg sokan azt írják, el kell menni futni, meg konditerembe, csak nem mindenki tud elmenni otthonról, én pl nem...)

Akkor ha kezdetben 20-30 perccel indítok, az jó? (Többet nem hiszem, hogy bírnék egyenlőre...)

2011. márc. 10. 20:31
 3/3 anonim válasza:

Tökéletes! Amúgy kezdetben nem is bírnál többet:)

De szépen lassan megfogod látni,hogy egyre jobban bírod,és növelheted fokozatosan az időt.Az a lényeg,hogy azt az időt amit a gépen töltessz egyenletes intenzitással tedd,hiszen a kardio gépeknek az a lényege,hogy felpörögjön a pulzusod és azt szinten is tartsd!Akkor vagy a zsírégető tartományban!Jó edzést és kitartást neked!

2011. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!