Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az igaz, hogy a...

Szerintetek az igaz, hogy a túlzott ásványvízfogyasztás, vagy a csapvíz fogyasztása is hizlal? :O (interneten volt)

Figyelt kérdés

Utána olvastam kicsit,mert először újságban olvastam,hogy a csapvíz fogyasztása néhány nő hormonára hízással járhat:S

Ez mennyire lehet igaz?

Interneten pedig az volt,hogy a túlzott ásványvíz fogyasztás is. Ezt a kérdést főleg azért tettem fel,mert azt mondják,hogy aki fogyózik igyon minél több vizet...

Most akkor hogy van ez?

Előre is köszi!


2011. márc. 14. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
neked még a levegővétel is hizlal, szokj le róla!
2011. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne a víztől félj!!! istenem..a sok kaja és a mozgásszegény életmód hízlal. nyugodtan igyál sőőt, jó sok vizet kell inni ha az ember fogyózik.
2011. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki ezt kitalálta annak lenyomnék a torkán legalább 4 liter vizet:D Uramisten basszus tényleg ennyi erővel a levegő is hízlal..

Nem a víztől híznak az emberek hanem a fehér liszttől és a cukortól.

2011. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak annyira, mint a levegő XD istenem, a fogyókúrák alapja a sok vízfogyasztás és a mozgás, mert eza kettő serkenti az anyagcserét legjobban! áhh, de hülyék vannak...


16:58 -> ugyan, a 4 liter csak az ajánlott kétszerese xD gonoszkodjunk, legyen az több is >:] hehehe

2011. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyanról, hogy valaki a víztől vagy az ásványoktól hízott volna meg.


De ha egyszer kiderül, hogy a víz mégis hízlal, mit csinálunk? Nem iszunk? :D

2011. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az hízlal, aminek íze van. A víz íztelen.
2011. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyakor ***** válasza:
Még jó hogy hízlal, gondoljatok csak a bálnákra basszus! :D szerintetek mitől lettek akkorák ?:D
2011. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy ezt én is hallottam, hogy a Norbi (Solbert-bocsi nem tudom hogy írják) mondta abban az 5 perces műsorában, hogy az ásványvíz hízlal...mert hogy sok benne az ásványi anyag vagy mi és azok hízlalnak, de hát én ezen már csak nevettem. Ásványvízről azt tudom, hogy váltogatni kell a fajtát, mert az a bizonyos ásvány, ami az adott ásványvízben van, lerakodik és vesekövet okozhat.
2011. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Norbi azért mondta ezt hogy az ő 0 kalóriás fogyasztó Norbi vizét vegyük. :D

Egyébként meg nem hizlal a víz, micsoda hülyeség ez?

2011. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!