Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogytál le?

Milyen módszerrel fogytál le?

Figyelt kérdés

Cirka 17 kg-tól szeretnék megszabadulni, 30 éves nő vagyok.

Persze tudom. mozgás + diéta, de most konkrét példákat szeretnék olvasni + hogy mennyi idő alatt/mennyit sikerült fogynod :)

Előre is köszi!


2011. márc. 14. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 1400 kcal étrend, ami átlagosan így épült fel: 140g ch, 120g fehérje, 40g zsír. Ezt 4-5 étkezéssel vittem be. Heti 2-3 alkalom intervall edzés szobabiciklin + 2 sima. 3 hónap alatt ment le 10 kg, 165/75-ről indultam, 64-65 voltam, mikor 3 hónap után megmértem magam, 22 vagyok :).
2011. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy fogytam le hogy kevesebbet ettem és elkezdem minden este még vacsi után egy fél órát tornázni. nem izzadtam le , csak könnyű tornát tv nézés közben. 67 kgról 55-re fogytam pár hónap alatt. aztán utána teljesen életmódot is váltottam. rengeteg zöldség, fehér hús, hal, natúr joghurt , lisztes dolgokat igyekszem kerülni. köretként szinte csak zöldséget eszek és ezen felül most már heti 3-4 alkalom rendes izzasztó aerobik. 55-ről 48-ra fogytam évek óta tartom is.
2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2 hónap alatt -15kg!! Nem ettem,főleg este 5 után,teljesen elhagytam az édességet és a cukros italokat!
2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Életmódváltás!:)

Eleinte nagyobb lelkesedésem volt. A lényeg egyébként annyi, hogy kiiktattam a cukrot, fehér lisztet, fehér rizst, fehér kenyeret és az összes tésztát. Ezeket lecseréltem összetett szénhidrátokra (tönkölykenyér, barna rizs, zabkorpa). Sokkal több zöldséget eszek, mint korábban. A gyümölcsök tekintetében: leginkább almát eszek és kivit, néha narancsot. De ezeket is csökkentett mennyiségben:)

Szénhidrátot csak délután 3-ig eszek, és akkor sem sokat, utána megnövelt mennyiségben fehérje.

Persze néha süti is becsúszik, de természetesen kizárólag édesítőszeres, zabkorpás:) Ez is nagyon fincsi tud lenni:)

Január elején kezdtem, 69 kg-ról indultam, most 64 vagyok, 173 centihez. A méreteim a kezdetekkor így festettek: 92/75/100 illetve comb:59, jelenleg: 91/66/95 és a comb: 54 :) Szóval haladgatok de tudom hogy alacsonyabb súlyból nehezebb leadni:( :)

2011. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én koplaltam. Undorító lett utána a bőröm, úgyhogy nem ajánlom ,de lefogytam...aztán egészségesen étkeztem, és most értem el azt kb amit akartam.:)
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és -10 kg
2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyjából úgy, mint az első, 175/73ról indultam, most 66 :)
2011. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!