Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel, hány kg-t,...

Milyen módszerrel, hány kg-t, és mennyi idő alatt fogytál?

Figyelt kérdés
Aki beszélgetne a témában írhat privit.
2011. márc. 31. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra módszer nem volt, csupán annyi hogy kevesebb szénhidrát, az is reggelikor, vagy tizórai keretében. Napi 4-5 étkezés, 2-3 liter viz. Napi 1óra mozgás. ÉS ennek eredménye az lett, hogy 3hónap alatt lement 10kiló.
2011. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem fehér kenyeret, csak puffasztott rizst és graham kenyeret, de azt is keveset és max reggel.

Nem eszem cukros, lisztes dolgokat, tejtermékekből is csak soványat. Többet iszom, és az is víz.

Másfél hónap alatt lement 14 kg, pedig nem éhezem, csak nagyon sok volt a kezdősúly, és eddig kenyeret kenyérrel ettem, cukros löttyöket ittam csak, és két pofára tömtem az édességet.

2011. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavasz elején volt egy "drasztikusnak" mondható fogyásom, igaziból fogalmam sincs, mennyi idő alatt történt... talán 2-3 hónap alatt. 10-15 kg.

Összeállítottam magamnak egy nagyjából egy órás feladatsort:

25 haspréssel kezdtem, 50 pici, 25-25 a két oldalon, 50-50 pici, majd újabb sima hasprés és picik.

Utána oldalra fordultam, külső comb, belső comb. 25-25, és a picik 50-50.

Utána fenékre 25 feltolás, 50 pici, 25 nyújtott láb, 50 pici. A másik oldalon is.

Utána oldalra dülöngéltem, csak a törzsem mozgott, 25-25 jobbra-balra.

Utána 25 guggolás, 50 pici. Vagy mi a neve. Utána még valami hasonlót, Rékánál szokott ilyen lenni. Gondolom, másnál is, de ő maradt meg.

A vádli: 50 lábujjhegyre állás zárt lábbal, majd 50 nyitott lábbal.

Aztán jöttek a karok, 25 emelgetés, de hogy miket csináltam, már nem emlékszem.


Kb ennyi. A nyáron volt, hogy mindezt megspékeltem néhány Norbi vagy Réka dvd-vel, volt, hogy 3 órát is tornásztam.


És közben szerintem mindent ettem. Igaz, több gyümölcsöt, és voltak napok, amikor direkt nem ettem csokit, meg egy 5 napos léböjt kúrát is tartottam. Ennyi volt.


19/L

2011. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben, amikor nem volt annyira penz egeszseges kajakra, akkor mindent ettem (kiveve kenyeret, cukros italokat,edesseget), igy lement 20 kg napi 1 ora biciklivel. Most mar egeszsegesen kajalok, napi 5* kis adagokat, kenyeret csak teljes kiorlesut eszek, es azt is reggelire. Most heti 1 kg-ot fogyok, napi szinten 1 ora bicilivel. Hogy mennyi ido? Na, arrol fogalmam sincs. A -20kg kb. fel ev, utana volt egy fel eves sulytartasom, most pedig 2 honap alatt -6 kg.
2011. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen kivontam a feleslegesnek mondhato elelmiszereke!!!

Edesseg

Gyors kaja

Cukros, szines uditok


Reggeli : 2 szendvics (merthogy suliba jartam)

Ebed: amit foztek (nem sokat de nem is keveset)

Utana egybol Torna 1.30-perces


Aztan a baratokkal setalas, jarkalas mindenfele

Majd ezek utan amikor haza ertem olyan este 6-7 ora fele, akkor meg mar csak joghurtot vagy gyumolcsot salatat , puffasztott rizst.


En elkepzeltem hogy a vilagon nem is letezik cukros udito meg edessegek ugy kepzeltem csak viz letezik, edesseghelyett meg csak gyumolcs. Ez hulyen hangzik tudom. de nekem tokeletesen bevalt, szenvedes nelkul ment le. majus vegetol kezdtem ( ket het utan mar meglatszott!!!) es kb sulikezdesre szeptember oktoberben mar nagyon jo volt!!! 65 kg-rol-55 vagy 58-ra mar nem tom de nagyon jol neztem ki!!! Meg a kozerzetem is tokeletes volt :) Megerte!! Utana meg mar en jelentkeztem minden fele suli utani sportra csapatba...2 het utan mar nem kenyszer hanem igenyli a szervezeteted a tornat mozgast :) Klassz :)

2011. ápr. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsoval a mozgast illetoen teljesen egyetertek :) Engem szinte frusztral, ha nem mozoghatok. Olyan hihetetlenul jo erzes tekerni ezerrel a napsutesben, szep tajon. :)
2011. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy hónapig nem ettem semmit, mellette kemény munkát végeztem, megittam naponta 8l vizet és egy hónap alatt 10kg-t fogytam. Az a baj hogy azóta nem bírok leállni a fogyókúrázással...
2011. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!