Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni tartósan,...

Így le tudok fogyni tartósan, vagy nem jó ez az étrend?

Figyelt kérdés
Reggeli(kicsit sokra sikeredett):egy szelet rozskenyér 35g pulykamellsonkával, egy uborkával és egy répával, egy pohár kefir és egy narancs.Ebéd: egy tányér húsleves tészta nélkül: 25-30 dkg csirkemellet ettem belőle bőr nélkül+3-4 répát és fehérrépát, és ettem egy narancsot is.Emellett reggel fél órát tornáztam+még megyek ma konditerembe is, egy edzés kb. 1,5 óra szokott lenni.Most nem tízóraiztam, de általában gyümölcsöt, zöldséget, kefirt vagy natúr joghurtot szoktam.Viszont ez még csak egy fél nap volt.Uzsonnára egy pohár kefirt fogok inni, és vacsorára túrót vagy natúr joghurtot eszek zöldséggel.Vagy mit vacsorázzak?Írnátok ötleteket?
2011. márc. 18. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Tökéletes. Ehetsz tojást is vacsira, vagy valami husit.
2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyakor ***** válasza:

Túrót hagyd estére, uzsonnára valami hús(! ne sonka, vagy felvágott, ha lehet mindig igazi húst egyél és ne feldolgozottat) mellé rizs, krumpli(persze nem olajban sütve) párolt, főtt zöldségek mehetnek, gyümölcsöket pedig próbáld reggelre vagy edzés előtt/utánra időzíteni.

Tészta is mehet, barna vagy durumtészta lenne a legjobb. Persze úgy lődd be a mennyiségeket, hogy a napi kcal felhasználásodnál kevesebb legyen.

2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ssup ***** válasza:
Nekem ez sok lenne, de ha ezelőtt többet ettél, akkor biztos jó úton haladsz
2011. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!