Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm magas vagyok és 90kg!...

172 cm magas vagyok és 90kg! Leszeretnék fogyni mert nem érzem magam jól a börömben! Hogy tudnék májusig lefogyni 15kg max.?

Figyelt kérdés
hogy tudnék??a 90 napos diétát nem szereteném nekem az hosszú!én májusik szeretnék lefogyni olyan 15 kg!lehetsége az???segitsetek h h fogyak le
2009. febr. 22. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
egyél kevesebbet, mozogj többet
2009. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó azt felejti el, hogy nem kell feltétlenül sokat enni ahhoz, hogy valaki kövér legyen. Ha nem a megfelelő kaját eszed a megfelelő időben, akkor is meg tudsz hízni.


Kezd el a diétát minél előbb, ne halogasd és akkor lesz eredménye. Azt senki sem tudja megmondani, hogy mennyi, de valószínűleg hatékony lesz, csak utána ne térj vissza a régi életmódodhoz, mert akkor vissza fogod szedni, amit leadtál.

2009. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

az első válaszoló nem felejtett el semmi kedves második válaszoló csupán a legegyszerűbben fejezte ki magát.

és nem azt írta hogy csökkentsd a kalóriadagod.

egy árva szóval nem mondta h most sokat eszik, úgy értette, hogy ehhez képest legyen kevesebb

2009. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog szükséges a fogyáshoz: aerob edzés, és következetes diéta.

Aerob edzés: guglizd meg

Diéta: Ha nem Jenő vagy, akkor magadtól is tudod, mit szabad enni mikor...

2009. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én másfél hónap alatt adtam le kb 10-15 kilót azért nem tudom pontosan mert az első három hétben nem mertem mérlegre állni:):) igaz én nem koplalással se nem sporttal adtam le
2009. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló! Légyszi írd le hogyan sikerült leadnod annyit, ilyen kevés idő alatt!!!!!
2009. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
egy gyógyszertől fogytam ennyit kicsit nehéz beszerezni de abszolút elveszi az étvágyat
2009. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

3 hónapot adtál magadnak, hogy lefogyj de a 3 hónapos (90 napos) diétát hosszúnak találod?

Szerintem nagyon jó dolog, én még a harmadán se vagyok túl és mínusz 6 kilónál tartok.

Amúgy sport, szauna, zöld tea, zsírégető zöldségek&gyümölcsök, kímélő étrend, minőségi és mennyiségbeli javítás. Erre van szükséged a fogyáshoz.

2009. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, most Én is fogyózom, én is 172cm vagyok, 74kg. Én 10kg akarok fogyni, minden nap sétálok fél-1 órát, Rubint Rékára tornázok minden nap, de 3 naponta Béres Alexandrára alakformálásnak az jobb, Réka inkább zsírégető.Csak zöldséget, gyümit, puffasztott rizst, abonettet, zabpelyhet, natur joghurtot, halat, csirkét lés főtt tojást eszem. Kivéve vasárnap, akkor ha van vmi süti abból eszem picit.Január 1 óta 5kg-t fogytam, az nem sok de eleinte nem vittem tulzásba, 4 hónapja szültem, eléggé elhíztam, de mostmár elmerem kezdeni a fogyizást!Sok sikert!Igyál sok vizet és izesitetlen teát!
2009. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Ja, a 90 napos nekem se jön be, egyik bnőm azt csinálja, vmelyik nap pizzát evett....hát aki fogyni akar sztem ne egyen lisztes meg cukros kaját, évek óta csinálja mégis kövér.
2009. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!